Trec - Tribulon Black 60kaps Zobacz większe

Trec Tribulon Black 60kaps

TREC_TRIBULBLACK60

5901828349331

Nowy produkt

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95%

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

49,00 zł brutto

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła  tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95% zawartość bioaktywnych saponin.


           
Trec Tribulon Black w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób powoduje zwiększenie produkcji własnego testosteronu.

 

Tribulus Terrestris, lub inaczej buzdyganek naziemny  jest rośliną, występującą naturalnie w przyrodzie. Od wielu lat była wykorzystywana w medycynie chińskiej i indyjskiej jako lekarstwo na impotencję i stymulant seksualny. Stosunkowo niedawno odkryto jej efekty pozwalające na zastosowanie w sporcie. Zażywanie Trec Tribulon Black znacząco podnosi poziom  testosteronu a  to z kolei przekłada się na wzrost siły, masy mięśniowej i osiągów w sportach siłowych. Wielu sportowców przyjmujących Trec Tribulon Black notuje poprawę wytrzymałości oraz szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Trec Tribulon Black to rozsądne połączenie jakości i ceny – preparat jest jednym z najmocniejszych tribulusów na rynku, charakteryzując się jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną. Jedna porcja(2 caps.)  dostarcza aż 1560 mg 95% ekstraktu zioła tribulus terrestris.

 

Trec Tribulon Black nie jest sterydem androgenno-anbolicznym, nie można uznać go za hormon. Nie powoduje reakcji szkodliwych, a tym samym nie ma zakazu zastosowania w sporcie. Wyciąg z buzdyganka znalazł zainteresowanie wśród sportowców podnoszących ciężary, jak i kulturystów, którzy skutecznie łączą go z inhibitorami aromatazy, jak i z ZMA.

Zastosowanie

Dla sportowców pragnących zwiększyć siłę i masę mięśniową,
Dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość i efektywność spalania tkani tłuszczowej,
Dla osób mających na celu utwardzenie sylwetki i polepszenie definicji mięśni.

Dawkowanie

W dni treningowe 2caps. 30 min. Przed treningiem.
W dni nietreningowe
2 caps. 30-45 min przed snem.

 

Skład

Ilość produktu2 kap.
Składniki aktywne
Ekstrakt Tribulusa [95% Saponin]1400,00 mg
w tym Saponiny1330,00 mg

 

Opinie o Trec Tribulon Black 60kaps

Napisz opinię

Trec Tribulon Black 60kaps

Trec Tribulon Black 60kaps

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95%

28 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: