Activlab Arginine 3 -120kaps Zobacz większe

Activlab Arginine 3 -120kaps

AC00002

5907368806341

Nowy produkt

Arginine3 zawiera trzy różne formy argininy charakteryzujące się odmiennym sposobem wchłaniania i metabolizowania. Unikalna receptura produktu...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Activlab
Activlab

49,00 zł brutto

Suplement diety

ACTIVLAB - Arginine3 - 120 kaps.

BOOSTER HGH I NO

  • Stymuluje wydzielanie ludzkiego hormonu wzrostu (HGH),

  • Jest prekursorem tlenku azotu (NO), który przyspiesza tempo

  • krążenia krwi powodując większe napompowanie mięśni

  • Wpływa pozytywnie na transport substancji odżywczych do komórek mięśniowych

Arginine3 zawiera trzy różne formy argininy charakteryzujące się odmiennym sposobem wchłaniania i metabolizowania. Unikalna receptura produktu została stworzona z myślą o maksymalnym wydłużeniu czasu utrzymywania zwiększonego poziomu argininy we krwi, a tym samym przedłużeniu jej działania. 

Arginine3 polecany jest osobom aktywnym fizycznie ze szczególnym uwzględnieniem dyscyplin siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy).

 

Wartości odżywcze:

 

 dni treningowe (4 kaps.)dni nietreningowe (2 kaps.)
L-arginina2000 mg1000 mg
α-ketoglutaran argininy800 mg400 mg
Pyroglutaminian argininy800 mg400 mg

 

 

Sposób użycia:

W dni treningowe: 2 kapsułki przed treningiem i 2 kapsułki po treningu

W dni nietreningowe: 1 kapsułka przed śniadaniem i 1 kapsułka wieczorem przed snem.

Opinie o Activlab Arginine 3 -120kaps

Napisz opinię

Activlab Arginine 3 -120kaps

Activlab Arginine 3 -120kaps

Arginine3 zawiera trzy różne formy argininy charakteryzujące się odmiennym sposobem wchłaniania i metabolizowania. Unikalna receptura produktu...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

10 innych produktów w tej samej kategorii: