Activlab TCM Pro TriCreatine Malate 300k Zobacz większe

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate 300k

AC00052/V

Nowy produkt

TCM PRO 300 kapsułek ActivLab NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCA WERSJA JABŁCZANU KREATYNY!! NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO! JABŁCZAN KREATYNY W ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Produkt niedostępny

Producent: Activlab
Activlab

84,99 zł brutto

Suplement diety

TCM PRO
300 kapsułek

ActivLab

NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCA WERSJA JABŁCZANU KREATYNY!!
NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO!

 

JABŁCZAN KREATYNY W KAPSUŁKACH

  • Niezawodna kreatyna w nowej, mocniejszej postaci
  • Wysoka przyswajalność, stabilność i efektywność anaboliczna
  • Ułatwia przyrost czystej masy mięśniowej
  • Zwiększa siłę i wytrzymałość mięśni
  • Aż 970 mg jabłczanu kreatyny w kapsułce


Tri-Creatine Malate (TCM) - jabłczan kreatyny to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, będącego naturalną substancją pośredniczącą biorącą udział w cyklu Krebsa, co oznacza, że odgrywa on kluczową rolę w procesie produkcji energii w organizmie.

W porównaniu do tradycyjnego monohydratu, jabłczan kreatyny cechuje się wyższą przyswajalnością, stabilnością i anaboliczną efektywnością. Jest także lepiej rozpuszczalny w wodzie, co oznacza dużo szybsze wchłonięcie do krwiobiegu i błyskawiczny transport do komórek mięśni, a w konsekwencji znacznie większy przyrost masy mięśniowej. W przeciwieństwie do monohydratu jabłczan nie ulega szybkiemu rozkładowi, lecz jest gromadzony w organizmie, tworząc pewnego rodzaju magazyn
wykorzystywany w momencie zwiększonego zapotrzebowania. Wszystkie te cechy czynią jabłczan kreatyny idealnym suplementem dla entuzjastów każdej dyscypliny sportu. 1 kapsułka Activlab TCM Pro zawiera aż 970 mg czystego jabłczanu kreatyny najwyższej jakości!  • Kreatyna jest stosowana w celu zwiększenia masy oraz siły mięśniowej, przyczyniając się do wzrostu wydolności fizycznej. Efekty związane ze wzrostem siły beztłuszczowej masy ciała i wytrzymałością siłową są widoczne podczas, gdy suplementacja wsparta jest treningiem.


Zalety kreatyny:

- Zatrzymuje większa ilość wody w organizmie
- Zwiększa siłę
- Zwiększa odporność organizmu na stres
- Zwiększa rozmiar komórek (wiąże wodę w komórkach)
- Zmniejsza uczucie bólu podczas wykonywania ćwiczeń
- Zwiększa wchłanianie białek
- Ogranicza zakwasy
- Chroni zapasy węglowodanów

SPOSÓB UŻYCIA

W dni treningowe 2 x 5 kapsułek (rano na czczo i po treningu), w dni beztreningowe 5 kapsułek rano na czczo. Popijać dużą ilością wody.

Wartość odżywcza

 

  5 kaps. 10 kaps.
Jabłczan kreatyny 4850,0 mg 9700,0 mg

Opinie o Activlab TCM Pro TriCreatine Malate 300k

Napisz opinię

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate 300k

Activlab TCM Pro TriCreatine Malate 300k

TCM PRO 300 kapsułek ActivLab NAJLEPIEJ DZIAŁAJĄCA WERSJA JABŁCZANU KREATYNY!! NAJLEPIEJ PRZYSWAJALNA I BARDZO ANABOLICZNA WERSJA KREATYNY - TCM PRO! JABŁCZAN KREATYNY W ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

15 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: