12x OLIMP Protein Bar 64g

Nowy produkt

Pyszny, chrupki baton w 5 niesamowitych smakach, z warstwą karmelu, z polewą z mlecznej lub białej czekolady! - z DUŻĄ zawartością BIAŁKA - 20g w jednym batonie! Display = 12 sztuk.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Olimp
Olimp

119,00 zł brutto

Suplement diety

LEGAL SWEET FOR DIET FIT

Nowy baton proteinowy OLIMP PROTEIN BAR!

Szukasz pysznego, szybkiego, białkowego posiłku?
Mamy coś dla Ciebie!

Olimp Protein Bar to 0g tłuszczu palmowego, niska zawartość cukru, 5,4g błonnika i aż 20g białka w jednym batonie!

Najnowszy Baton Białkowy firmy OLIMP!

Dostępny w 5 niesamowitych smakach:

Peanut Butter - masło orzechowe z warstwą karmelu, pokryte mleczną czekoladą!

Coffee Delight - kawowa śmietanka z warstwą karmelu, pokryta białą czekoladą!

Yummy Cookie - słodkie ciastko z warstwą karmelu, pokryte białą czekoladą!

Choco Cheesecake - sernik czekoladowy z warstwą karmelu, pokryty mleczną czekoladą!

Cherry Heaven - rewelacyjna wiśnia z warstwą karmelu, pokryta białą czekoladą.

Dużo białka, wysoka zawartość błonnika i co warte podkreślenia, mało cukru to kluczowe cechy nowego, słodkiego i lekkiego batonu Olimp Protein Bar – białkowej przekąski, jakiej nie będziesz w stanie się oprzeć, która z powodzeniem sprawdzi się jako zamiennik posiłku w Twojej diecie.

Olimp Protein Bar – na taką przekąskę możesz sobie pozwolić

Z pewnością nie raz doświadczyłeś sytuacji, kiedy na skutek nieprzewidzianych okoliczności musiałeś zjeść coś w pośpiechu lub nie miałeś czasu, by przygotować sobie optymalny, zbilansowany, bogaty w wartości odżywcze posiłek. Wtedy często decydujemy się jeść to co mamy pod ręką lub walczymy z głodem, co destrukcyjnie wpływa na organizm, nie mówiąc już o trzymaniu diety. By temu zapobiec warto w sytuacji „kryzysowej” sięgnąć po batony białkowe. W ostatnim czasie stały się one bardzo popularne, ponieważ stanowią doskonałą i przede wszystkim wygodną przekąskę dla osób aktywnych fizycznie i wyczynowych sportowców. Batony proteinowe są znakomitym źródłem białka, dostarczają też sporą dawkę kalorii i potrzebnej nam energii.

W tym właśnie celu stworzono Olimp Protein Bar, będący idealną przekąską przy każdej aktywności, na którą spokojnie możesz sobie pozwolić w momencie, kiedy dopadnie Cię głód. To także bezpieczna nagroda za trud włożony w ciężkie treningi.

Olimp Protein Bar – dużo białka, mało cukru

To co cechuje proteinowy baton wyprodukowany przez firmę Olimp to przede wszystkim duża zawartość białka (20g w porcji), które jest kluczowym budulcem naszych mięśni. Przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej i pomaga w jej utrzymaniu. Co ważne, Olimp Protein Bar w swoim składzie zawiera zaledwie 2g cukru, który powinniśmy ograniczać w codziennej diecie. W porównaniu do konkurencyjnych białkowych batonów, posiada ponad połowę niższą zawartość polioli (im jest ich mniej tym mniejszej ryzyko problemów gastrycznych). To podręczne źródło białka dostępne w 3 rewelacyjnych smakach z wysoką zawartością cennego błonnika, trzymające apetyt w ryzach. Spróbuj, a nie będziesz mógł oprzeć się chrupkiej i wysokobiałkowej przekąsce w polewie czekoladowej!

Opinie o 12x OLIMP Protein Bar 64g

Napisz opinię

12x OLIMP Protein Bar 64g

12x OLIMP Protein Bar 64g

Pyszny, chrupki baton w 5 niesamowitych smakach, z warstwą karmelu, z polewą z mlecznej lub białej czekolady! - z DUŻĄ zawartością BIAŁKA - 20g w jednym batonie! Display = 12 sztuk.

19 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: