Trec - Tribulon Black - 120kaps. View larger

Trec - Tribulon Black - 120kaps.

TREC00211

5901828349348

New product

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95% ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

79,00 zł tax incl.

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła  tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95% zawartość bioaktywnych saponin.


           
Trec Tribulon Black w całkowicie naturalny i bezpieczny sposób powoduje zwiększenie produkcji własnego testosteronu.

 

Tribulus Terrestris, lub inaczej buzdyganek naziemny  jest rośliną, występującą naturalnie w przyrodzie. Od wielu lat była wykorzystywana w medycynie chińskiej i indyjskiej jako lekarstwo na impotencję i stymulant seksualny. Stosunkowo niedawno odkryto jej efekty pozwalające na zastosowanie w sporcie. Zażywanie Trec Tribulon Black znacząco podnosi poziom  testosteronu a  to z kolei przekłada się na wzrost siły, masy mięśniowej i osiągów w sportach siłowych. Wielu sportowców przyjmujących Trec Tribulon Black notuje poprawę wytrzymałości oraz szybsze spalanie tkanki tłuszczowej.

 

Trec Tribulon Black to rozsądne połączenie jakości i ceny – preparat jest jednym z najmocniejszych tribulusów na rynku, charakteryzując się jednocześnie bardzo atrakcyjną ceną. Jedna porcja(2 caps.)  dostarcza aż 1560 mg 95% ekstraktu zioła tribulus terrestris.

 

Trec Tribulon Black nie jest sterydem androgenno-anbolicznym, nie można uznać go za hormon. Nie powoduje reakcji szkodliwych, a tym samym nie ma zakazu zastosowania w sporcie. Wyciąg z buzdyganka znalazł zainteresowanie wśród sportowców podnoszących ciężary, jak i kulturystów, którzy skutecznie łączą go z inhibitorami aromatazy, jak i z ZMA.

Opakowanie: 60 kapsułek

 

Skład

width=561

 

Zastosowanie

Dla sportowców pragnących zwiększyć siłę i masę mięśniową,
Dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość i efektywność spalania tkani tłuszczowej,
Dla osób mających na celu utwardzenie sylwetki i polepszenie definicji mięśni.

Dawkowanie

W dni treningowe 2caps. 30 min. Przed treningiem.
W dni nietreningowe
2 caps. 30-45 min przed snem.

Opinie o Trec - Tribulon Black - 120kaps.

Write a review

Trec - Tribulon Black - 120kaps.

Trec - Tribulon Black - 120kaps.

Trec Tribulon Black to nowy nastepca poprzedniej formuły Trec Tribulon .Podobnie jak poprzedni preparat jest oparty na bazie zioła tribulus terrestris,standaryzowany na rekordową – 95% ...

28 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: