Reduced price! Trec - BCAA G-Force - 300g View larger

Trec - BCAA G-Force - 300g

5901828348778

New product

Innowacyjny matrix BCAA i L-Glutaminy; Kompleksowe wspomaganie dla mięśni, Wysoka koncentracja aminokwasów..

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

47,00 zł tax incl.

-14.54%

55,00 zł tax incl.


  • Innowacyjny matrix BCAA i L-Glutaminy

  • Kompleksowe wspomaganie dla mięśni

  • Wysoka koncentracja aminokwasów


BCAA G-FORCE to preparat zawierający optymalne proporcje aminokwasów rozgałęzionych: L-Leucyny, L-Waliny i L-Izoleucyny oraz wysoką dawkę mikrorozdrobnionej L-Glutaminy. Składniki te nasilają przebieg procesów anabolicznych (budowy), umożliwiając szybki przyrost czystej tkanki mięśniowej. Aminokwasy BCAA i L-Glutamina wykazują wyjątkowo silne działanie antykataboliczne, przez co znacząco przyspieszają regenerację mięsni. BCAA G-FORCE zwiększa siłę i wydolność podczas ciężkich i długotrwałych ćwiczeń oraz zapobiega objawom przemęczenia i przetrenowania.

Niezależnie od tego jak często ćwiczysz, Twoje mięśnie wymagają dodatkowego wsparcia i ochrony. Podejdź do tematu suplementacji tak samo profesjonalnie jak poważnie traktujesz każdy trening. Zadbaj o pełną regenerację swoich mięśni i dostarcz im składników odżywczych niezbędnych do wzrostu! Przedstawiamy udoskonaloną recepturę matrixu najważniejszych aminokwasów wysiłkowych. BCAA G-FORCE to jedyny w swoim rodzaju uniwersalny preparat łączący zalety suplementacji aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i L-Glutaminy. BCAA G-FORCE teraz również w wygodnych w użyciu kapsułkach KING SIZE!SPOSÓB UŻYCIA:
Jednorazową porcję preparatu 10 g (1,5 miarki) popić 300 ml wody. W zależności od zapotrzebowania stosować 1–2 porcji dziennie. Nie zaleca się rozpuszczania produktu. W dni treningowe: I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu. W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.

SKŁAD PRODUKTU:

width=645Opinie o Trec - BCAA G-Force - 300g

Write a review

Trec - BCAA G-Force - 300g

Trec - BCAA G-Force - 300g

Innowacyjny matrix BCAA i L-Glutaminy; Kompleksowe wspomaganie dla mięśni, Wysoka koncentracja aminokwasów..

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: