Activlab - Glutamine Xtra 450g View larger

Activlab - Glutamine Xtra 450g

AC00027

New product

Glutamina występuje w mięśniach w 60% i jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji mięśni na wysiłek fizyczny. Ułatwia tworzenie dodatniego bilansu azotowego i syntezę białek ...More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Activlab
Activlab

54,00 zł tax incl.

Suplement diety

Glutamina występuje w mięśniach w 60% i jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji mięśni na wysiłek fizyczny. Ułatwia tworzenie dodatniego bilansu azotowego i syntezę białek mięśniowych. Zwiększa przyrost siły i beztłuszczowej masy mięśniowej. Działa silnie antykatabolicznie - hamuje aktywność kortyzol. Tauryna magazynuje azot w organizmie, wpływa buforująco na pH krwi, zmniejsza intensywność rozpadu białek, wykazuje działanie antykataboliczne. Ponadto, tauryna wpływa hamująco na wydzielanie serotoniny podczas wysiłku, ograniczając w ten sposób jej kataboliczne działanie.
Glutamine Xtra to preparat o wszechstronnym działaniu na organizm każdego sportowca. Zawiera najwyższej jakości czystą glutaminę, która ma bardzo duży wpływ na budowę masy mięśniowej. Nie tylko skraca okres regeneracji powysiłkowej organizmu, ale również zmniejsza ryzyko uszkodzeń tkanki mięśniowej. Tauryna, która podobnie jak glutamina, charakteryzuje się silnym działaniem antykatabolicznym, magazynuje również azot w organizmie. Połączenie glutaminy i tauryny w jedną odżywkę tworzy idealny suplement do stosowania przez sportowców w okresie budowy masy mięśniowej. Kombinacja glutaminy i tauryny w jednym suplemencie chroni mięśnie przed uszkodzeniami powstającymi podczas treningu.
Glutamina w proszku w dużym stopniu wpływa na zmniejszenie ryzyka uszkodzeń tkanki mięśniowej i tym samym przyspieszenie regeneracji mięśni po intensywnym wysiłku fizycznym. Polecana jest zatem sportowcom wszystkich dyscyplin, zarówno trenujących kulturystykę i fitness, jak również sportowców innych dyscyplin. Activlab Glutamine Xtra to idealny suplement dla wszystkich aktywnych osób wspierający każdy trening i wysiłek fizyczny.

Skład produktu:

-w 100 gw porcji - 10 g
Wartość energetyczna:1445 kJ / 340 kcal144,5 kJ / 34 kcal
Białko85 g8,5 g
Węglowodany0 g0 g
Tłuszcz0 g0 g
L-Glutamina75 g7,5 g
Tauryna10 g1 g

Dawkowanie:

10 g rozpuścić wytrząsając w bidonie z 200 ml wody. W dni treningowe: porcja 10 g na ok. 30 min. przed treningiem oraz 10 g po treningu. W dni nietreningowe: jedna porcja 10 g na ok. 30 min. przed posiłkiem.

Opinie o Activlab - Glutamine Xtra 450g

Write a review

Activlab - Glutamine Xtra 450g

Activlab - Glutamine Xtra 450g

Glutamina występuje w mięśniach w 60% i jest najważniejszym aminokwasem dla adaptacji mięśni na wysiłek fizyczny. Ułatwia tworzenie dodatniego bilansu azotowego i syntezę białek ...

10 other products in the same category: