Scitec - Superhero 285g Zobacz większe

Scitec - Superhero 285g

015

5999076211401

Nowy produkt

Pierwszorzędny produkt przedtreningowy w proszku! SUPERHERO to suplement diety zawierający aminokwasy, beta alaninę, L-cytrulinę, ekstrakty roślinne, witaminę C oraz substancje słodzące.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

139,00 zł brutto

SUPERHERO to suplement diety zawierający aminokwasy, beta alaninę, L-cytrulinę, ekstrakty roślinne, witaminę C oraz substancje słodzące.

SUPERHERO to najnowsza, rewolucyjna mieszanka przedtreningowa z nowej linii produktów Pro Line od Scitec. Dzięki jeszcze nie używanym nigdy wcześniej substancjom o bogatej zawartości markowych składników aktywnych wysokiej jakości! SUPERHERO jest produktem całkowicie bezkonkurencyjnym, który koniecznie należy wypróbować!

Opatentowany ekstrakt SABEET™ z korzeni buraka jest źródłem azotanów niezbędnych podczas przemian w organizmie, w wyniku których wytwarzany zostaje tlenek azotu.

W połączeniu z czystą L-cytruliną, która pobudza przemiany argininy i wzmaga syntezę tlenku azotu wynik jest spektakularny. Zawarty w produkcie Cognizin® marki Kyowa to Cytocholina, która jest niebędnym substratem w syntezie podstawowego fosfolipidu błon komórkowych – Fosfatydylocholiny. Cytocholina zostaje aktywowana przez centralny układ cholinergiczny.

Mieszanka AstraGin ™ składa się z wysoko frakcjonowanych ekstraktów z Astragalus membranaceus oraz Panax notoginseng, które mają synergiczne działanie z innymi składnikami aktywnymi wchodzącymi w skład produktu SUPERHERO.

Glutation jest niezbędnym dla organizmu przeciwutleniaczem. Witamina C wspiera funkcjonowanie układu odpornościowego zarówno podczas, jak i po zakończonej intensywnej sesji treningowej*.

Wysoka zawartość kofeiny w produkcie spowodowana przez zawartość ekstraktów będących źródłem roślinnych związków chemicznych zapewnia efekt stymulujący, energetyzujący oraz poprawia skupienie uwagi i skraca czas reakcji.

*Pozytywny wpływ witaminy C na organizm człowieka zauważalny jest przy dziennej podaży tej witaminy o 200 mg przewyższającej zalecane jej dzienne spożycie

Sposób użycia

Rozpuścić jedną porcję produktu (9,5 g = 1 miarka) w 350 ml wody. Spożywać raz dziennie, przed treningiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia!

Skład

w porcji dziennej (9.5 g)ZDS%*w porcji dziennej (9.5 g)ZDS%*
Witamina C (Kwas L-askorbinowy)200 mg250%Opatentowany ekstrakt SABEET™250 mg
L-glutamina2000 mg(z korzeni Buraka korzeniowego)
Beta-alanina1600 mgN-acetyl-L-tyrozyny150 mg
L-cytrulina1000 mgCognizin® (Cytocholina)125 mg
Tauryna900 mgL-teanina100 mg
Mikronizowana L-arginina500 mgEkstrakt z nasion Kakaowca86 mg
Kofeina282.5 mgTeobromina (7%)6 mg
Acetyl-L-karnityny383 mgMieszanka AstraGin™50 mg
Ekstrakt z Zielonej herbaty250 mgL-glutation50 mg
Teakryna (5%)12.5 mgCałkowita zawartość kofeiny300 mg
EGCG (15%)37.5 mg(ze wszystkich źródeł)
Kofeina (7%)17.5 mg

Opinie o Scitec - Superhero 285g

Napisz opinię

Scitec - Superhero 285g

Scitec - Superhero 285g

Pierwszorzędny produkt przedtreningowy w proszku! SUPERHERO to suplement diety zawierający aminokwasy, beta alaninę, L-cytrulinę, ekstrakty roślinne, witaminę C oraz substancje słodzące.

30 innych produktów w tej samej kategorii: