Beltor - Ochraniacz Goleni i Śródstopia PRO Zobacz większe

Beltor - Ochraniacz Goleni i Śródstopia PRO

BR00025

Nowy produkt

Zaprojektowany z ogromną dbałością ochraniacz na goleń i stopę Pro to produkt zabezpieczający kość piszczelową i śródstopie. Szczególnie polecany do Muay Thai, Kickboxingu ...Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Beltor
Beltor

219,00 zł brutto

Zaprojektowany z ogromną dbałością ochraniacz na goleń i stopę Pro to produkt zabezpieczający kość piszczelową i śródstopie. Szczególnie polecany do Muay Thai, Kickboxingu i innych dyscyplin kontaktowych.

  • wykonane ręcznie ze skóry naturalnej
  • neoprenowa nogawka dopasowująca się do nogi
  • maksymalny komfort i ochrona
  • podwójna guma pod śródstopiem

Opinie o Beltor - Ochraniacz Goleni i Śródstopia PRO

Napisz opinię

Beltor - Ochraniacz Goleni i Śródstopia PRO

Beltor - Ochraniacz Goleni i Śródstopia PRO

Zaprojektowany z ogromną dbałością ochraniacz na goleń i stopę Pro to produkt zabezpieczający kość piszczelową i śródstopie. Szczególnie polecany do Muay Thai, Kickboxingu ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: