Biogenix - HMB 1000 Monster Caps - 120kaps Zobacz większe

Biogenix - HMB 1000 Monster Caps - 120kaps

BX00009

Nowy produkt

Zero tłuszczu, tylko sucha masa, maksymalny anabolizm- wszystko czego potrzebujesz przy trenowaniu..Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biogenix
Biogenix

47,00 zł brutto

BIOGENIX HMB 1000 Monster Caps 120 kaps./1000mg

Nowość Biogenix - HMB 1000 Monster Caps. Monstrualna dawka HMB w jednej kapsułce. Hamuje aktywność enzymów katabolicznych. Wpływa na proces gromadzenia się tłuszczu zapasowego. HMB 1000 Monster Caps ułatwia rozwój siły mięśniowej i beztłuszczowej masy ciała. HMB 1000 Monster Caps ® to najwyzsza jakość i czystość HMB. Suplement przeznaczony dla wyczynowych sportowców.
Biogenix - . HMB 1000. Pure HMB. Monster HMB. β-Hydroxy. β-Methyl. Butyrate. Anabolic Formula.
 

Ciężki wysiłek fizyczny prowadzi do katabolizmu, czyli rozpadu białek mięśniowych. Organizm stara się przeciwdziałać takiej sytuacji, gdyż utrata 50% masy białek jest równoznaczna z ustaniem procesów życiowych. Działanie suplementu HMB 1000 Monster Caps hamuje katabolizm i intensyfikuje anabolizm, czyli odbudowę białek. Organizm białka stara się odbudowywać z pewnym zapasem, aby w sytuacji ponownego ich rozpadu, straty były dla niego mniej dotkliwe. Kiedy więc intensywny wysiłek powtarza się systematycznie, białek przybywa co raz to więcej i tak dochodzi pod wpływem ciężkiego treningu do rozwoju masy mięśniowej.

Do hamowania procesów katabolicznych i stymulowania anabolicznych organizm wykorzystuje związki powstające z rozpadu białek. Jednym z produktów rozpadu białek o kluczowym znaczeniu dla rozwoju masy mięśniowej jest hydroksymetylomaślan, czyli HMB. Biogenix - HMB 1000 Monster Caps hamuje aktywność enzymów katabolicznych w komórkach mięśniowych na drodze niezwykle skutecznego w tym względzie procesu metabolicznego, zwanego metylacją. Jednocześnie przemienia się w grupę związków o wysokiej aktywności biologicznej, nazywanych steroidami. Steroidy uszczelniają bariery komórkowe, broniące enzymom katabolicznym dostępu do białek mięśniowych. Jednocześnie oddziałują na aparat genetyczny komórki mięśniowej, stymulując anabolizm, czyli pobudzając produkcję nowych białek. Wykorzystując wyżej wspomniany proces metylacji, Biogenic HMB 1000 Monster Caps wzmaga syntezę kreatyny - substancji nieodzownej przy produkcji białek.

 

Produkty wysiłkowego rozpadu białek, w tym HMB, są przetwarzane przez organizm na energię użyteczną. W ten sposób wypierają z przemian metabolicznych podstawowy związek energetyczny organizmu - glukozę. Jednak z przemian glukozy powstaje nie tylko energia użyteczna, czyli gotowa do natychmiastowego wykorzystania, ale również energia magazynowa - tłuszcz zapasowy. Dla zmagazynowania energii, glukoza przemienia się w związek o nazwie glicerolo-3-fosforan, który buduje cząsteczki tłuszczu zapasowego, magazynowanego pod skórą. Bez udziału produktów przemiany glukozy, ani nie może przebiegać synteza tłuszczu, ani zachodzić jego gromadzenie. HMB 1000 Monster Caps, wypierając glukozę z procesów metabolicznych, hamuje produkcję tłuszczu i zmniejsza jego zasoby.

Dlaczego warto stosować HMB w postaci odżywki HMB 1000 Monster Caps marki Biogenix - ?

Aktywność HMB jest niezwykle cenna dla rozwoju masy mięśniowej i kształtowania sylwetki, lecz niestety wzrasta jedynie wraz ze wzmaganiem się katabolizmu białek, proporcjonalnie do stopnia ubytku ich masy. To logiczne, gdyż HMB jest przecież produktem rozpadu białek. Można jednak oszukać Naturę... Dzisiaj, dzięki osiągnięciom chemii medycznej, nie musimy już czekać, aż nasz organizm samodzielnie wyprodukuje dostateczną ilość HMB na skutek rozpadu białek. Możemy uzupełniać dietę suplementem gotowego HMB w monstrualnej dawce z kapsułki HMB 1000 Monster Caps i w ten sposób tłumić katabolizm, pobudzać anabolizm i hamować produkcję tłuszczu, czyli kształtować suchą masę mięśniową, redukować tkankę tłuszczową i modelować sylwetkę.

Zalety stosowania Biogenix - HMB 100 Monster Caps:

  • hamuje katabolizm, czyli rozpad białek,
  • stymuluje anabolizm - odbudowę białek,
  • wzmaga wykorzystanie kreatyny,
  • hamuje produkcję i magazynowanie tłuszczu.
Kto powinien stosować HMB 1000 Monster Caps Biogenix - HMB w kapsułkach?

HMB 1000 MONSTER CAPS® przeznaczony jest dla sportowców wyczynowych, dążących do szybkiego rozwoju siły, masy i definicji umięśnienia. W szczególności kulturyści powinni stosować suplementację HMB, aby wspomóc szybką regenerację i osłonę białek mięśniowych.

Dawkowanie

1 dawkę suplementu HMB 1000 należy przyjmować 2 razy dziennie - zarówno przed, jak i po treningu. W dni nietreningowe należy przyjmować po przebudzeniu i przed snem.


Skład

Zawartość:w jednej porcji (2 kapsułki)w dwóch porcjach (4 kapsułki)
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (CaHMB)/td>2000 mg4000 mg
β-hydroksy-βmetylomaślan wapnia (HMB)/td>1600 mg3200 mg

Inne składniki taniego suplementu HMB 1000 w kapsułkach Monster CAPS:

β-hydroksy-β-metylomaślan wapnia, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniajaca, stearynian magnezu - substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Opinie o Biogenix - HMB 1000 Monster Caps - 120kaps

Napisz opinię

Biogenix - HMB 1000 Monster Caps - 120kaps

Biogenix - HMB 1000 Monster Caps - 120kaps

Zero tłuszczu, tylko sucha masa, maksymalny anabolizm- wszystko czego potrzebujesz przy trenowaniu..

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

14 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: