DNA - 3CM 500g Zobacz większe

DNA - 3CM 500g

DNA0001

5901330056130

Nowy produkt

DNA Tri Creatine Malate to narzędzie w Twoich rękach do skuteczniejszego, bardziej wydajnego i efektywnego treningu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: DNA
DNA

69,00 zł brutto

REVIVE YOUR D.N.A. POTENTIAL

  • wzrost siły i wytrzymałości
  • doskonała przyswajalność
  • pyszne smaki
  • świetna rozpuszczalność

Korzystając z suplementacji D.N.A. Supps otwierasz przed sobą nowe możliwości rozwoju. Wkraczasz na kolejny poziom pokonując granice własnych słabości. Od dziś tworzysz w sobie D.N.A. o jakim nie śniłeś. Jedni żyją marzeniami, drudzy je realizują… Jaką życiową drogę Ty obierasz?

D.N.A. 3CM Tri-Creatine Malate to suplement zawierający w swoim składzie jabłczan kreatyny, którego stosowanie wspomaga proces budowania siły i masy mięśniowej. Jabłczan kreatyny charakteryzuje się lepszą rozpuszczalnością niż tradycyjny monohydrat, a także większą stabilnością chemiczną, dzięki czemu jest bardziej odporny na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego. Niezaprzeczalne fakty, liczne publikacje naukowe na ten temat ujrzały światło dzienne.

Jabłczan kreatyny szczególnie polecany jest dla sportów wytrzymałościowych i siłowych. Idealny produkt dla Ciebie, pamiętaj jednak, że kreatyna, kreatynie nierówna.
Konkretny, jasny skład, zero ściemy ani przykrych niespodzianek. Staranna selekcja najwyższej jakości surowców na rynku. Wiele godzin badań, mnóstwo testów i w końcu jeden konkretny produkt, który zadowala najbardziej wymagających klientów.

Wysokiej jakości, czysty jabłczan kreatyny znajdziesz w D.N.A. 3CM Tri-Creatine Malate
Korzystając z marki D.N.A. bajek nie uświadczysz, to nie ten wiek, by opowiadać niestworzone historie, tutaj masz konkrety. Jasno, czarno na białym co dokładnie suplementujesz.
D.N.A. Supps to nie tylko nazwa marki… D.N.A. to sposób na lepsze osiągi, efektywniejszy trening, lepszą regeneracje, szybsze efekty oraz przede wszystkim odkrycie potencjału jaki tkwi w Twoim organizmie!

 

Twórz w Sobie nowe D.N.A. Twórz nowe możliwości, Twórz przyszłość o jakiej nie śniłeś!

 

Dawkowanie

Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – bezpośrednio przed wysiłkiem. 1 porcje (4,2 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 150 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu.Produkt uzupełniający dietę w kreatynę w postaci jabłczana kreatyny (TCM). Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności fizycznej podczas

krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności (korzystny efekt dotyczy konsumpcji 3 g kreatyny dziennie).

 

smaki: pomarańcza, brzoskwinia, wiśnia, cytryna

Skład


SkładnikPorcja 4,2g
Jabłczan Kreatyny4,0g
W tym Kreatyna3,0g

Napisz opinię

DNA - 3CM 500g

DNA - 3CM 500g

DNA Tri Creatine Malate to narzędzie w Twoich rękach do skuteczniejszego, bardziej wydajnego i efektywnego treningu.

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: