Full Force Nutrition- Whey Protein 1000g Zobacz większe

Full Force Nutrition- Whey Protein 1000g

FF00005

Nowy produkt

F2 FULL FORCE - WHEY PROTEIN - 1000g Whey Protein Force jest najwyższej jakości, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz BV-104, cechującym się ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Producent: Full Force
Full Force

80,00 zł brutto

F2 FULL FORCE - WHEY PROTEIN - 1000g

Whey Protein Force jest najwyższej jakości, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz BV-104, cechującym się wysoką wartością odżywczą i aktywnością anaboliczną. Wysoką wartość odżywczą zawdzięczają znakomitej przyswajalności oraz optymalnym proporcjom aminokwasów egzo- i endogennych z wyjątkowo wysokim udziałem aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) i glutaminy.

     - Czysty koncentrat białek serwatkowych (WPC)

     - Znakomita rozpuszczalność

     - BV = 104

     - Aktywność anaboliczna

     - Bogactwo aminokwasów endo i egzogennych

     - Wysoka zawartość BCAA i Glutaminy

     - Doskonały smak

Porcja  30 g

Ilość porcji 75

W opakowaniu 2270 g

Wartość energetyczna 114 kcal

Kalorie z tłuszczu 18 kcal

Tłuszcz 2 g

Białko 20 g

Węglowodany 4 g

w tym cukier 2 g

w tym błonnik  0 gDAWKOWANIE:

 


Porcję odżywki białkowej - 25g (1,5 miarki) należy wymieszać z 250ml wody lub mleka. Odżywkę można spożywać w zależności od zapotrzebowania organizmu na białko, od jednej do trzech porcji dziennie pomiędzy posiłkami lub też po treningu.

Opinie o Full Force Nutrition- Whey Protein 1000g

Napisz opinię

Full Force Nutrition- Whey Protein 1000g

Full Force Nutrition- Whey Protein 1000g

F2 FULL FORCE - WHEY PROTEIN - 1000g Whey Protein Force jest najwyższej jakości, czystym koncentratem białek serwatkowych (WPC) o bardzo dobrej rozpuszczalności oraz BV-104, cechującym się ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: