Obniżka! Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate 200k Zobacz większe

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate 200k

HT00047

5907534281347

Nowy produkt

Najwyższej jakości jabłczan kreatyny w postaci wygodnych kapsułek.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

35,00 zł brutto

-20.45%

44,00 zł brutto

Suplement diety TRI-CREATINE-MALATE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguie anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny.

Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny, czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny. Ponadto jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie, dzięki czemu może być znacznie szybciej wchłoniety do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do
komórek mieśniowych.

Dawkowanie

5 kapsułek popić wodą, zażywać dwa razy dziennie, najlepiej przed i po treningu.

Skład

Opinie o Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate 200k

Napisz opinię

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate 200k

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate 200k

Najwyższej jakości jabłczan kreatyny w postaci wygodnych kapsułek.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

22 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: