Hi Tec - HMB 200k + Pillbox Zobacz większe

Hi Tec - HMB 200k + Pillbox

HT10029

5907534280548

Nowy produkt

HMB 200 kapsułek +Pillbox GRATIS DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS OBNIŻYLIŚMY CENĘ! OSZCZĘDZASZ AŻ 25 ZŁ Co Cię czeka w skrócie dzięki HMB.. Jednoczesny wzrost masy ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

59,00 zł

Co Cię czeka w skrócie dzięki HMB..

 

  • Jednoczesny wzrost masy mięśniowej i redukcja tkanki tłuszczowej

 

  • Zabezpieczenie przed rozpadem białek mięśniowych, który zawsze ma miejsce podczas treningu i po jego zakończeniu

 

  • Szybsza regeneracja

 

  • Większa wytrzymałość

 

  • Gwarancja stałego oraz długotrwałego efektu przyrostu masy

 

  • Przeciwdziałanie redukcji tkanki mięśniowej postępującej wraz z wiekiem


  • Lepsza wydolność tlenowa organizmu 

 

HMB w kapsułkach to silny antykatabolik w postaci soli wapniowej kwasu β-hydroksy β-metylomasłowego. HMB jest produktem metabolizmu leucyny, uwalnianej z białek mięśniowych w procesie proteolizy. Pierwszym etapem rozpadu tego aminokwasu, odbywającym się w mięśniach pod wpływem wysiłku fizycznego, jest pojawienie się kwasu α-ketoizokapronowego (KIC), który transportowany jest do komórek wątroby. Tam ulega przekształceniu w cytoplazmie komórkowej do HMB lub w mitochondriach (siłowniach komórkowych) do ciał ketonowych. Następnie HMB, dostając się z powrotem do krwiobiegu, rozprowadzany jest po organizmie, gdzie pełni dwie zasadnicze funkcje.

Po pierwsze hamuje enzymy proteolityczne w mięśniach, degradujące białka mięśniowe, dzięki czemu znacznie ogranicza katabolizm (rozpad) wysiłkowy jak i powysiłkowy tkanki mięśniowej. Po drugie, jako prekursor HMG-CoA i mewalonianu, jest głównym źródłem syntezy cholesterolu m.in. w komórkach mięśniowych, gruczołowych, układu odpornościowego. Cholesterol jest niezbędnym składnikiem błon biologicznych, zużywanym w procesie regeneracji uszkodzonych komórek lub syntezy nowych.

HMB przyspiesza adaptacje organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego, znacznie ogranicza uszkodzenia wywołane intensywnym treningiem, pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa jej siłę i wytrzymałość a także wpływa korzystnie na wydolność tlenową organizmu. Ponadto kwas β-hydroksy β-metylomasłowy hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego w organizmie. HMB to idealny produkt dla każdego sportowca, pragnącego w krótkim czasie poprawić jakość umięśnienia.

Warto zapamiętać...

Często zdarza iż mimo intensywnych treningów nie osiągamy oczekiwanych efektów w postaci przyrostów masy mięsniowej. Bardzo często spowodowane jest to tym iż skupiamy się tylko na sferze anabolicznej (przyrostu masy mięśniowej, zapominając że w organizmie wystepuje jeszcze mi.in zjawisko katabolizmu, polegające na nieustannym rozmontowywaniu naszych miesni. Proces ten odbywa sie nieustannie podczas większych obciążeń organizmu, niezaleznie od nas i niezaleznie czy to sie nam podoba czy nie. Po zastosowaniu HMB katabilizm białek zostaje znacząco ograniczony, a co za tym idzie wiele procesów syntezy w organizmie służy w pierwszej lini zwiększaniu masy mięśniowej, a nie odbudowie zredukowanej muskulatury.

UWAGA!

Stosując HMB firmy Hi Tec możesz w ciągu 6 tygodni uzyskać 2 kilogramowy przyrost masy mięśniowej, jednocześnie redukując zawartość tkanki tłuszczowej. Oczekiwać możesz wprawdzie niezbyt szybkiego (w porównaniu do kreatyny) -ale i na to położony jest akcent - stałego i przede wszystkim długotrwałego przyrostu masy mięśni, który nie musi być ograniczany przerwami w spożyciu , związnymi zazwyczaj z osłabieniem wyników.

HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z kreatyną. Kreatyna działa bardzo szybko, ale po kilku (najczęściej 4-6) tygodniach jej działanie słabnie. Jeżeli wszystko przebiega pomyślnie, można dzięki niej zwiększyć masę mięśni o około 6 kg i osiągnąć zdecydowany przyrost siły, jednak przy stosowaniu samej kreatyny dalsze przyrosty masy i siły będą się zmniejszać. Natomiast HMB działa trochę wolniej ale stale.

Sposób użycia:

 

  • Dni treningowe : 2 kaps. rano na czczo, 2 kaps. ok. 45 min przed treningiem, 2 kaps bezpośrednio po treningu, 2 kaps przed snem.

 

  • Dni nietreningowe: 2 kaps. rano na czczo, 2 kaps w ciągu dnia między posiłkami, 2 kaps przed snem.Substancje szczególne i witaminy w 1 kapsułce:

Ca-HMB 625 mg
HMB 500 mg

Substancje szczególne i witaminy w 100g:

Ca-HMB 83,3 g
HMB 66,6 g

 

Info dla stosujących kreatynę: Jeśli chcesz szybciej uzyskać efekty po zastosowaniu kreatyny połącz ją z HMB.

 

 

Opinie o Hi Tec - HMB 200k + Pillbox

Napisz opinię

Hi Tec - HMB 200k + Pillbox

Hi Tec - HMB 200k + Pillbox

HMB 200 kapsułek +Pillbox GRATIS DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS OBNIŻYLIŚMY CENĘ! OSZCZĘDZASZ AŻ 25 ZŁ Co Cię czeka w skrócie dzięki HMB.. Jednoczesny wzrost masy ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

14 innych produktów w tej samej kategorii: