Hi Tec - Amino Anabol Professional - 200kaps. Zobacz większe

Hi Tec - Amino Anabol Professional - 200kaps.

HT00002

Nowy produkt

AMINO ANABOL PROFESSIONAL jest zaawansowanym preparatem dostarczającym mięśniom sportowca aminokwasy rozgałęzione BCAA (izoleucyna, leucyna, walina) w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%)...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

62,99 zł brutto

HI TEC - Amino Anabol Professional - 200 kaps.

AMINO ANABOL PROFESSIONAL jest zaawansowanym preparatem dostarczającym mięśniom sportowca aminokwasy rozgałęzione BCAA (izoleucyna, leucyna, walina) w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%).

AMINO ANABOL PROFESSIONAL obok aminokwasów rozgałęzionych, zawiera D-pinitol oraz saponiny steroidowe. D-Pinitol aktywuje transport aminokwasów BCAA do komórek a także stymuluje syntezę glikogenu mięśniowego i wątrobowego oraz silnie pobudza anabolizm białek mięśniowych. Natomiast saponiny steroidowe silnie pobudzają organizm do produkcji i wydzielania testosteronu. Dzięki temu AMINO ANABOL PROFESSIONAL umożliwia w krótkim czasie duży przyrost beztłuszczowej masy ciała i jest dużo skuteczniejszy niż preparaty oparte wyłącznie na aminokwasach rozgałęzionych.

D-Pinitol silnie aktywuje transport aminokwasów BCAA do komórek mięśniowych.

Połączenie dużej dawki leucyny z saponinami steroidowymi daje impuls mięśniom do wymiany białek ze starych na nowe - większe, silniejsze i bardziej funkcjonalne.

Skład:

Zawartość aminokwasów, witamin i substancji szczególnych w 10 kapsułkach:
Leucyna  3750 mg
Izoleucyna  1750 mg
Walina  1750 mg
Alanina  450 mg                        
D-pinitol 50mg 
saponiny steroidowe  200 mg
 
Niacyna 54 mg  (300%)
Kwas pantotenowy 18 mg  (300%)
Witamina B6  6 mg (300%)
Witamina B12  3µg (300%)
*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Sposób użycia:

Stosować 5 kapsułek 20 min. przed treningiem, 5 kapsułek bezpośrednio po treningu. Obficie popijać wodą

Opinie o Hi Tec - Amino Anabol Professional - 200kaps.

Napisz opinię

Hi Tec - Amino Anabol Professional - 200kaps.

Hi Tec - Amino Anabol Professional - 200kaps.

AMINO ANABOL PROFESSIONAL jest zaawansowanym preparatem dostarczającym mięśniom sportowca aminokwasy rozgałęzione BCAA (izoleucyna, leucyna, walina) w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%)...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: