Hi Tec - Amino Anabol - 200kaps. Zobacz większe

Hi Tec - Amino Anabol - 200kaps.

HT00001

Nowy produkt

Amino Anabol jest preparatem zapewniającym organizmowi ciężko trenującego sportowca  odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%)...Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

52,00 zł brutto

HI TEC - Amino Anabol - 200 kaps.

Amino Anabol jest preparatem zapewniającym organizmowi ciężko trenującego sportowca  odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%). Aminokwasy BCAA, (Branched Chain Amino Acids)  stanowią ok. ¼ puli aminokwasów budujących białka mięśniowe, uczestniczą w produkcji wielu aminokwasów endogennych m.in. alaniny, glutaminy, stymulują wydzielanie insuliny i hormonu wzrostu, są ważnym źródłem energii dla pracujących mięśni podczas treningu, dzięki czemu ograniczają utylizację glukozy i szybkie wyczerpanie się rezerw glikogenu mięśniowego. Leucyna silnie hamuje enzymy proteolityczne w komórkach mięśniowych, ograniczając tym samym rozpad białek mięśniowych podczas intensywnego treningu a także jest kluczowym aminokwasem w inicjacji syntezy nowych białek mięśniowych..

Wysokie stężenie BCAA ogranicza wnikanie tryptofanu do centralnego układu nerwowego. Tryptofan jest prekursorem syntezy serotoniny, neurohormonu odpowiedzialnego za uczucie zmęczenia i senności podczas treningu. BCAA biorą także udział w syntezie alaniny z pirogronianu (produkt rozpadu glukozy), która wykorzystywana jest przez wątrobę do syntezy glukozy, dzięki czemu aminokwasy rozgałęzione pozwalają na utrzymanie właściwego stężenia glukozy we krwi podczas długotrwałego i intensywnego wysiłku wytrzymałościowego. Zastosowana w preparacie L-alanina skutecznie wspomaga  energetyczne działanie aminokwasów rozgałęzionych.

Amino Anabol silnie hamuje katabolizm wysiłkowy i powysiłkowy, znacznie potęguje anabolizm białek mięśniowych podczas regeneracji powysiłkowej, usprawnia także metabolizm glukozy w mięśniach szkieletowych, redukuje tkankę tłuszczową w organizmie oraz zwiększa tolerancję układu nerwowego na długotrwały wysiłek fizyczny.

 

Skład:

Maksymalna dzienna dawka
Zawartość aminokwasów:100 g1 kaps.10 kaps
Leucyna38,0 g380 mg3800 mg
Izoleucyna19,0 g190 mg1900 mg
Walina19, 0 g190 mg1900 mg
Alanina5,0 g50 mg500 mg

 

 
 
Maksymalna dzienna dawka:
Witaminy w:100 g1 kaps.10 kaps.
Witamina B3270 mg2,7 mg27 mg (150%)
Witamina B590 mg0,9 mg9 mg (150%)
Witamina B630 mg0,3 mg3 mg (150%)
Witamina B1215 μg0,15 μg1,5 μg (150%)


*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Sposób użycia:

 

  • Dni treningowe: Stosować 5 kapsułek 20 min. przed treningiem, 5 kapsułek bezpośrednio po treningu.
  • Dni nietreningowe: Stosować 5 kapsułek bezpośrednio po przebudzeniu na pusty żołądek.

Obficie popijać wodą.

Opinie o Hi Tec - Amino Anabol - 200kaps.

Napisz opinię

Hi Tec - Amino Anabol - 200kaps.

Hi Tec - Amino Anabol - 200kaps.

Amino Anabol jest preparatem zapewniającym organizmowi ciężko trenującego sportowca  odpowiednią ilość aminokwasów rozgałęzionych: leucyny, izoleucyny i waliny w idealnej proporcji z wysoką zawartością leucyny (40%)...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: