Hi Tec - Tribulus Terrestris Professional 60kaps Zobacz większe

Hi Tec - Tribulus Terrestris Professional 60kaps

HT00052

Nowy produkt

Tribulus Terrestris Professional 60 kaps Nowoczesna formuła podnosząca poziom naturalnego testosteronu. Wysoka zawartość saponin steroidowych!! Podnosi poziom testosteronu w organizmie, ...Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

29,90 zł brutto

Tribulus Terrestris Professional
60 kaps

Nowoczesna formuła podnosząca poziom naturalnego testosteronu. Wysoka zawartość saponin steroidowych!!Podnosi poziom testosteronu w organizmie, dzięki czemu silnie pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej oraz redukcję tkanki tłuszczowej!

WYSOKI POZIOM SAPONIN STERIODOWYCH

 

Ekstrakt Tribulus Terrestris zawiera wysokie stężenie saponin steroidowych, które stymulują przysadkę mózgową do zwiększonej produkcji hormonu luteinizującego (LH). Hormon ten pobudza gonady do zwiększonej syntezy i wydzielania testosteronu. Ponadto saponiny steroidowe, modyfikowane przez symbiotyczną mikroflorę jelitową, są prekursorami w syntezie hormonów steroidowych o działaniu anabolicznym.

Ekstrakt z Saw palmetto to idealny dodatek do Tribulusa
TRIBULUS TERRESTRIS PROFESSIONAL jest wyjątkowym na rynku suplementem podwyższającym poziom testosteronu, gdyż wzbogacony został w ekstrakt z rośliny Saw palmetto oraz cynk. Naturalne roślinne sterole hamują enzymatyczną konwersję testosteronu do dihydrotestosteronu oraz ograniczają wiązanie się tego metabolitu do receptorów w tkankach docelowych. Zwiększają dzięki temu pulę wolnego testosteronu w organizmie oraz ograniczają negatywny wpływ tego związku na organizm ludzki.

Cynk jest niezbędnym pierwiastkiem śladowym uczestniczącym w syntezie hormonów sterydowych, insuliny, białek ustrojowych oraz bierze udział w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego w organizmie człowieka a także stymuluje obronę antyoksydacyjną ustroju.

Tribulus podnosi poziom naturalnego testosteronu
Podniesiony dzięki Tribulusowi poziom naturalnego testosteronu wpływa korzystnie na poziom siły i wytrzymałości sportowca. Sportowcy używają Tribulusa również w okresie po cyklu (sterydowym, prohormonalnym) gdy równowaga hormonów jest zachwiana by przywrócić własną, stałą produkcję testosteronu. Tribulus Terrestris nie jest prohormonem tak jak Androstenedione czy DHEA . Jest naturalnym stymulantem LH i testosteronu.

Bioaktywne fitosterole ekstraktu Saw palmetto ograniczają negatywny wpływ nadmiaru testosteronu na organizm ludzki – zapobiegają trądzikowi.

Sposób użycia:


Dni treningowe i nietreningowe: stosować 2 razy dziennie 1 kapsułkę między posiłkami, popijają obficie wodą. Substancje szczególne w 2 kapsułkach:

Ekstrakt Tribulus terrestris (Buzdyganek ziemny) 1400 mg
w tym saponiny steroidowe >1120 mg
ekstrakt Saw palmetto (Palma sabałowa) 40 mg
Witaminy i składniki mineralne w 2 kapsułkach

Cynk 30mg (200%)
Witamina A 1600 µg (200%)
Witamina C 180 mg (300%)
Witamina E 30 mg (300%)

*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Opinie o Hi Tec - Tribulus Terrestris Professional 60kaps

Napisz opinię

Hi Tec - Tribulus Terrestris Professional 60kaps

Hi Tec - Tribulus Terrestris Professional 60kaps

Tribulus Terrestris Professional 60 kaps Nowoczesna formuła podnosząca poziom naturalnego testosteronu. Wysoka zawartość saponin steroidowych!! Podnosi poziom testosteronu w organizmie, ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: