Optimum Nutrition - Creatine Powder 300g Zobacz większe

Optimum Nutrition - Creatine Powder 300g

OL00131

Nowy produkt

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Optimum Nutrition
Optimum Nutrition

49,00 zł

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM. Fakt ten potwierdza najlepszą jakość suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder.

Kreatyna jest podstawowym wysokoenergetycznym substratem potrzebnym dla pracy mięśni i tkanek. Wzrost ATP-adenozynotrójfosforanu jest głównym efektem suplementacji kreatyną.

Wartość: Czy zapłacił byś za nowy samochód 5.000zł, podczas gdy sprzedający go dealer zapewniał, że kupujesz auto najwyższej klasy spośród najlepszych zachodnich marek? Oczywiście, że NIE!!! Wiadomym jest, że tak dobre auto nie może tak mało kosztować. Nie daj się podejść pseudonaukowym terminom zawartym w wyrafinowanych chwytach reklamowych typu: ...najwyższa czystość, optymalne wchłanianie kreatyny za najniższą cenę. W rzeczywistości wysokiej klasy produkt nie może być w relatywnie niskiej cenie. Aby zakupiona przez Ciebie kreatyna mogła dawać opisywane efekty musi być wyprodukowana przez renomowanego producenta w odpowiednich warunkach technologicznych, a to proces kosztowny.

Jakość: Każde opakowanie odżywki kreatynowej Optimum Nutrition Creatine Powder wyprodukowane jest w USA i stamtąd importowane. Optimum Nutrition Creatine Powder zawiera 100% czysty, farmaceutycznej klasy jedyny w swoim rodzaju mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej jakości Creapure TM. Fakt ten określa najlepsze odżywki kreatynowe na świecie.

Gramatura: Czy chcesz co tydzień kupować małe opakowanie kreatyny? Zapomnij o tym! Optimum Nutrition oferuje nowe ekonomiczne opakowania kreatyny po 600g i 1200g w cenach standardowych gramatur po 500g i 1000g. Jeśli cenisz wartość swoich pieniędzy, musisz wybrać czy chcesz tylko, zostać mistrzem kupowania najtańszej kreatyny, czy też naprawdę otrzymać oczekiwane efekty za wydane pieniądze.

Badania naukowe opisujące stosowanie suplementu kreatynowego Optimum Nutrition Creatine Powder donoszą o spektakularnych efektach wzrostu siły wyjściowej, energii, metabolizmu komórkowego oraz przyśpieszonej regeneracji mięśni co pociąga za sobą wzrost ogólnej masy mięśniowej i sprawności treningowej!

Dawkowanie:

  • Należy spożywać 20-25 gram suplementu Optimum Nutrition Creatine Powder przez pierwsze 5 dni. Najlepiej przyjmować po 5 gram między posiłkami.

  • Po tym okresie należy przyjmować 5-10 gram suplementu dziennie (5 gram przed treningiem, 5 gram po treningu lub po 5 gram między posiłkami)

  • W celu osiągnięcia maksymalnych rezultatów należy wymieszać preparat ze słodkim napojem sporządzonym z dekstrozy i wody.

 

Opinie o Optimum Nutrition - Creatine Powder 300g

Napisz opinię

Optimum Nutrition - Creatine Powder 300g

Optimum Nutrition - Creatine Powder 300g

Optimum Nutrition Creatine Powder to nowoczesny suplement kreatynowy zawierający czysty, farmaceutycznej jakości mikrorozdrobniony monowodzian kreatyny, opatrzony światowej marki znakiem wzorcowej ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii: