Scitec - ProMix 912g Zobacz większe

Scitec - ProMix 912g

SCIT00066

728633104666

Nowy produkt

PROMIX, to zbilansowana mieszanka trzech białek- MIESZANKA BIAŁEK Z TRZECH ŹRÓDEŁ! - SZYBKO-, ŚREDNIO- I WOLNO- PRZYSWAJALNE BIAŁKA SERWATKI, SOI I KAZEINY! - ZBILANSOWANY PRZEKRÓJ ...Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

60,00 zł brutto

 

PROMIX, to zbilansowana mieszanka trzech białek


- MIESZANKA BIAŁEK Z TRZECH ŹRÓDEŁ!
- SZYBKO-, ŚREDNIO- I WOLNO- PRZYSWAJALNE BIAŁKA SERWATKI, SOI I KAZEINY!
- ZBILANSOWANY PRZEKRÓJ AMINOKWASÓW!
- EKONOMICZNA FORMUŁA O OGÓLNYM ZASTOSOWANIU!

 

 

 

 

Promix jest mieszanką białek o trzech źródłach: serwatki, kazeiny i soi. Te źródła mają różne właściwości trawienne i skład aminokwasowy, zatem poprzez ich połączenie otrzymujemy zbalansowaną formułę o ogólnym zastosowaniu. PROMIX można zażywać w okresie zarówno treningu nastawionego na przyrost masy jak odchudzanie.

Zalecenia: Promix można zażywać podczas dowolnego posiłku, by wzmocnić jego zawartość proteinową, jak i osobno bez dodatków. Zazwyczaj procent białek pochodzących z napojów nie powinien przewyższać połowy dziennego spożycia – dobieraj porcję, stosując się do tej zasady. Napój sporządź z 1-2 porcji rozpuszczonych w dowolnym płynie.

Skład odżywki:

28.5 g (ok 1 łyżka)
Kalorie 105 kcal
Kalorie z tłuszczów 9 kcal
Białka 20 g
Węglowodany 4 g                                                 
Cukier 4 g
Tłuszcz 1 g                                                 
Cholesterol 21 mg
Sód 203 mg
Potas 71 mg

Skład (smak czekoladowy): mieszanka białek [izolat białka soi, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia], dekstroza, kakao, aspartam*, aromat czekoladowy, aromat waniliowy, maltodekstryna, guma ksantanowa.

*Produkt zawiera fenyloalaninę i nie powinien być spożywany przez chorych na FENYLOKETONURIĘ!

Skład (smak waniliowy): mieszanka białek [izolat białka soi, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia], dekstroza, aspartam*, aromat waniliowy, maltodekstryna, guma ksantanowa.

*Produkt zawiera fenyloalaninę i nie powinien być spożywany przez chorych na FENYLOKETONURIĘ!

Skład (smak truskawkowy): mieszanka białek [izolat białka soi, koncentrat białka serwatki, kazeinian wapnia], dekstroza, aspartam*, aromat truskawkowy, maltodekstryna, barwnik czerwony, kwas cytrynowy, guma ksantanowa.

*Produkt zawiera fenyloalaninę i nie powinien być spożywany przez chorych na FENYLOKETONURIĘ

Opinie o Scitec - ProMix 912g

Napisz opinię

Scitec - ProMix 912g

Scitec - ProMix 912g

PROMIX, to zbilansowana mieszanka trzech białek- MIESZANKA BIAŁEK Z TRZECH ŹRÓDEŁ! - SZYBKO-, ŚREDNIO- I WOLNO- PRZYSWAJALNE BIAŁKA SERWATKI, SOI I KAZEINY! - ZBILANSOWANY PRZEKRÓJ ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: