Scitec - Beef Aminos Zobacz większe

Scitec - Beef Aminos

Nowy produkt

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej - Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów - Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne Wołowina jest uznanym źródłem ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

89,00 zł brutto

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej 

- Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów
 

- Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne 

Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego. Wynikiem tego jest doskonałe trawienie, rozpuszczalność i wchłanianie! 

BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako super formie peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej. Z mniejszych wstępnie strawionych peptydów krytycznych potreningowa regeneracja będzie znacznie szybsza, również balans azotowy będzie zwiększony, przez co białko nie będzie musiało być rozkładane w mniejszych rozmiarach. Umożliwi to szybką naprawę uszkodzonych mięśni, ponad to przyczynia się do bardziej efektywnego rozrostu mięśni w fazie przyrostu anabolicznego. 

Nasza formuła białkowa zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów. Są one niezbędne, ponieważ nie mogą być samoistnie wytwarzane przez organizm ludzki i muszą być dostarczone po przez naszą dietę. Prawdziwe białko wołowe zawiera wszystkie te aminokwasy, wraz z tryptofanem i nie są one sztucznie dodawane. W wielu przypadkach niektórzy producenci dodają białko kolagenu! Stosowanie peptydów jest szczególnie pożyteczne, gdy chodzisz na siłownię.

Zalecane dawkowanie

Zażyć jedną porcję (4 tabletki) bezpośrednio przed treningiem. 

Informacja o alergenach: 
Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe. 

Uwaga: 
Podobnie jak w przypadku wszystkich innych programów treningowych lub żywieniowych, przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

SKŁADNIKI AKTYWNEBeef Aminos  
Porcja4tab  
Ilość porcji w opakowaniu50  
Opakowanie200tab  
Zawartość jednej porcji zaw:% ZDS
 Wartość energetyczna :16 kcal 
 Białko3,8 g 
 Węglowodany0 g 
 - w tym cukry0 g 
 Cholesterol0,7 mg 
 Tłuszcze0,1 g 
 - w tym nasycone0 g 
 Błonnik0 g 
 Sód0,028 g 
 Potas13 mg1%
 Aminokwasy wołowe (maksymalna zawartość)3790 mg
Aminokwasy egzogenne :  
 L-histydyna42 mg 
 L-izoleucyna76 mg 
 L-leucyna159 mg 
 L-lizyna167 mg 
 L-metionina38 mg 
 L-fenyloalanina106 mg 
 L-treonina87 mg 
 L-tryptofan8 mg 
 L-walina129 mg 
 Aminokwasy endogenne :  
 L-alanina386 mg 
 L-arginina318 mg 
 Kwas L-asparaginowy258 mg 
 L-cysteina4 mg 
 L-glutamina455 mg 
 Glycina898 mg 
 L-prolina477 mg 
 L-seryna140 mg 
 L-tyrozyna42 mg

 

Opinie o Scitec - Beef Aminos

Napisz opinię

Scitec - Beef Aminos

Scitec - Beef Aminos

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej - Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów - Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne Wołowina jest uznanym źródłem ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: