Scitec - T-360/TestoPump - 108kaps. Zobacz większe

Scitec - T-360/TestoPump - 108kaps.

SCIT00073

Nowy produkt

Scitec T-360 to nowoczesny, silny i efektywny stymulator produkcji testosteronu i hormonu wzrostu.T-360 to także preparat poprawiający siłę erekcji oraz przyspieszający spalanie tłuszczu ...Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

75,00 zł

 

Scitec T-360 to nowoczesny, silny i efektywny stymulator produkcji testosteronu i hormonu wzrostu.

T-360 to także preparat poprawiający siłę erekcji oraz przyspieszający spalanie tłuszczu w komórkach, a także pompuje podczas treningu.

Już po niedługim czasie stosowania widoczny jest znaczny wzrost wolnego testosteronu w krążącej krwi.

Mechanizm działania T-360  to nie tylko zwiększanie produkcji testosteronu, ale maksymalnym podnoszeniu jego wolnej formy we krwi, poprzez zmniejszanie konwersji do metabolitów o niepożądanym spektrum funkcjonowania.

Stosowanie T-360 wspomaga produkcje hormonu wzrostu, przyrost masy mięśniowej, redukcje tkanki tłuszczowej oraz lepsze efekty w swerze aktywnosci seksualnej.
 

Porcja jednorazowa 4 kaps
Ilość porcji w opakowaniu27
Opakowanie108 kaps
Zawartość wjednej porcji
Testopump Super-Matrix3400mg
Tribulus terrestris (zawierający 90% wszystkich saponin, zawierający 20% protodioscyny)
Arginina
Acetyl L-karnitina
L-karnitina L-winian
Cynk1,5 mg


DAWKOWANIE: Stosować jedną porcję (4 kaps) na 30 minut przed treningiem lub aktywnością seksualną, w dni bez treningowe stosować 4 x 1 kaps przed posiłkami.

Opinie o Scitec - T-360/TestoPump - 108kaps.

Napisz opinię

Scitec - T-360/TestoPump - 108kaps.

Scitec - T-360/TestoPump - 108kaps.

Scitec T-360 to nowoczesny, silny i efektywny stymulator produkcji testosteronu i hormonu wzrostu.T-360 to także preparat poprawiający siłę erekcji oraz przyspieszający spalanie tłuszczu ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii: