Scitec - ReStyle 120k

SCIT00100

Nowy produkt

SCITEC - REFORM 120 kaps To nie tylko BARDZO SKUTECZNY SPALACZ TŁUSZCZU!!To nowy wielokierunkowy sposób na walkę z tłuszczem! ZOBACZ JAK DZIAŁA: Zyskaj smukłą sylwetkę! Przyspiesz ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

69,00 zł brutto

SCITEC - REFORM 120 kaps


To nie tylko BARDZO SKUTECZNY SPALACZ TŁUSZCZU!!

To nowy wielokierunkowy sposób na walkę z tłuszczem!

ZOBACZ JAK DZIAŁA:

 

 

  • Zyskaj smukłą sylwetkę! 


  • Przyspiesz swój metabolizm!

 

  • Dodaj organizmowi więcej energii!

 

  • Najlepsza insulina

 

  • Nie zawiera efedryny

 

Pomimo największych wysiłków w utrzymywaniu właściwej diety i prowadzenia treningów spalanie tłuszczu może ulec zatrzymaniu. Przyczyną zazwyczaj jest zwolnienie przemiany materii. Jednak połączenie kilku składników mających różne funkcje może stworzyć wielokierunkowy atak na tkankę tłuszczową. Kofeina, pieprz cayenne i tyrozyna są termogeniczne i uwalniają kwasy tłuszczowe. Karnityna przenosi te kwasy do mitochondrii. Kwas liponowy przygotowuje insulinę. Johambina likwiduje trudno usuwalny tłuszcz blokując receptory alfa. Guggulsterony polepszają pracę tarczycyi z fosforanamii utrzymują przemianę materii. HCA zwalnia proces tworzenia się tłuszczu z węglowodanów. 

ReForm nie zawiera efedryny i spełnia wymogi Komitetu Olimpijskiego odnośnie dopingu jak również naszą politykę produkowania bezpiecznych i legalnych produktów.

Dawkowanie

2 kapsułki dziennie, najlepiej na pusty żołądek.

Skład

Opinie o Scitec - ReStyle 120k

Napisz opinię

Scitec - ReStyle 120k

Scitec - ReStyle 120k

SCITEC - REFORM 120 kaps To nie tylko BARDZO SKUTECZNY SPALACZ TŁUSZCZU!!To nowy wielokierunkowy sposób na walkę z tłuszczem! ZOBACZ JAK DZIAŁA: Zyskaj smukłą sylwetkę! Przyspiesz ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: