Scitec - CLA 60k Zobacz większe

Scitec - CLA 60k

SCIT00087

728633101078

Nowy produkt

Każda kapsułka dostarcza 2000 mg oleju z Krokosza (Carthamus Tinctorius L.), który zawiera 80% Sprzężonego Kwasu Linolowego, znanego także jako CLA. CLA może przyczyniać się do ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

49,00 zł

Każda kapsułka dostarcza 2000 mg oleju z Krokosza (Carthamus Tinctorius L.), który zawiera 80% Sprzężonego Kwasu Linolowego, znanego także jako CLA. CLA może przyczyniać się do utrzymania lub osiągnięcia normalnej wagi ciała.

Kwas CLA jest naturalnym składnikiem kontrolującym wagę. Badania pokazały, że kwas CLA może pomóc w obniżeniu ilości tłuszczu a zarazem zwiększyć masę mięśniową.

Kwas CLA redukuje tkankę tłuszczową zapobiegając zbieraniu się tłuszczu w komórkach. Zazwyczaj tłuszcz dostaje się do komórki tłuszczowej poprzez „drzwi” kontrolowane przez enzym zwany „kluczem”. Poprzez działanie na enzym, kwas CLA utrzymuje „drzwi w zamknięciu”. Gdy „drzwi są zamknięte”, tłuszcz nie może dostać się do komórek; w ten sposób ilość tłuszczu nie wzrasta w komórkach. Im mniej tłuszczu znajduje się w komórkach, tym są one mniejsze i mniej dojrzałe, a to z kolei pomaga obniżyć poziom tłuszczu w organizmie. Zmniejszona ilość tłuszczu, to większa masa mięśniowa, co jest ważne dla lepszej przemiany materii i dobrego wyglądu.

SPOSÓB UŻYCIA:
Stosuj 2 kapsułki 2 razy dziennie, najlepiej z posiłkami.

SKŁADNIKI:

 

/

Napisz opinię

Scitec - CLA 60k

Scitec - CLA 60k

Każda kapsułka dostarcza 2000 mg oleju z Krokosza (Carthamus Tinctorius L.), który zawiera 80% Sprzężonego Kwasu Linolowego, znanego także jako CLA. CLA może przyczyniać się do ...

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii: