Trec - SAW S.A.W 90ml Shot

TREC00197

5901828340307

Nowy produkt

SAW shot to przedtreningówka w postaci łatwo przyswajalnego płynu. Wygodne opakowanie 90ml możesz wrzucić zawsze do torby i przyjąć przed treningiem.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

8,99 zł

SAW shot czyli wygodny sposób na maksymalną stymulację energetyczną przed treningiem

SAW shot to wygodna przedtreningówka, która pozwoli podołać najcięższemu wyzwaniu treningowemu


SAW shot to przedtreningówka w postaci łatwo przyswajalnego płynu. Wygodne opakowanie 90ml możesz wrzucić zawsze do torby i przyjąć przed treningiem. Niektórzy twierdzą, że nie potrzebują przedtreningówek i w słabsze dni pozwalają sobie wykonać trening na pół gwizdka. Zasmucę was, mięśnie są stymulowane do rozwoju tylko wtedy, gdy są zaskakiwane coraz intensywniejszymi bodźcami treningowymi.


Wszechstronny skład SAW shot pozwoli stawić czoła naprawdę ciężkim wyzwaniom treningowym. Przedtreningówka ta nie stanowi rozwiązania tylko w sytuacjach gdy odczuwasz, że nie masz siły na trening. Często bowiem jest tak, że na początku treningu odczuwasz wielką moc i energię, ale już w połowie stajesz się wyczerpany i bez sił. A przecież dopiero zaczynasz docierać do właściwych obciążeń, które będą w stanie pobudzić mięśnie do rozwoju. Jeżeli nie zdołasz w 100% zrealizować przyjętych założeń treningowych nie licz na spektakularne efekty treningowe. Jeżeli nie jesteś pewny czy to Ci się uda, zawsze sięgnij po kompleksową przedtrenigówkę SAW shot, która zawiera wszystkie niezbędne składniki, które będą stymulować do naprawdę ciężkiej pracy.


Skład SAW shot zmusi mięśnie do naprawdę ciężkiego wysiłku


Pamiętaj, każdy nieudany trening, gdy nawet w połowie nie zrealizowałeś założeń, to tak naprawdę krok w tył. Gdy nie odnotowujesz postępów treningowych, zaczynasz zauważać, że mięśnie nie tylko nie reagują na najbardziej wyszukane bodźce treningowe, ale wręcz zaczynają stawać się słabsze i mniejsze. One potrzebują wówczas składników, które pomogą im sprostać intensywnemu wysiłkowi. Przedtreningówka SAW shot to skondensowana formuła, która zawiera wszystkie składniki maksymalizujące energetykę wysiłkową.


SAW shot to maksymalna pompa mięśniowa, dzięki której mięśnie, poprzez nasilony napływ do nich krwi, otrzymują maksymalną dawkę tlenu i substancji energetycznych. Jeżeli do trenowanych mięśni będzie dopływała krew słabym strumieniem niestety to zaważy na energetyce wysiłkowej. Sięgając po SAW shot dostarczasz dawkę argininy i cytruliny, które zwiększają produkcję tlenku azotu (NO) wywołującego efekt pompy mięśniowej.


SAW shot to jednak nie tylko pompa mięśniowa. Przedtreningówka ta dostarcza substancje, które znacznie poprawiają energetykę wysiłków o wysokiej intensywności. Składniki SAW takie jak kreatyna, beta – alanina, dzięki pompie mięśniowej w szybkim tempie dotrą do mięśni pozwalając im trenować ciężej i dłużej.
SAW shot to w końcu także substancje, które pozwolą być na wysokich obrotach do samego końca treningu. Dzięki bezwodnej kofeinie, taurynie, tyrozynie cały twój organizm będzie maksymalnie skupiony na treningu i realizacji coraz cięższych wyzwań.


Dzięki SAW shot nigdy nie będziesz ziewał na treningu, tylko wylewał hektolitry potu, będącego dowodem maksymalnego wysiłku, decydującego o progresji efektów treningowych.Dawkowanie

Wypić 45 lub 90 ml (porcję odmierzyć miarką załączoną do opakowania) na 30 min. przed planowanym treningiem. Stosowanie należy rozpocząć od 45 ml, w miarę potrzeb zwiększyć spożycie do 90 ml. Unikać łączenia z innymi produktami zawierającymi kofeinę! Uwaga! Nie stosować przed snem!


Skład

Opinie o Trec - SAW S.A.W 90ml Shot

Napisz opinię

Trec - SAW S.A.W 90ml Shot

Trec - SAW S.A.W 90ml Shot

SAW shot to przedtreningówka w postaci łatwo przyswajalnego płynu. Wygodne opakowanie 90ml możesz wrzucić zawsze do torby i przyjąć przed treningiem.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii: