Trec - L-Glutamine Xtreme 400kaps Zobacz większe

Trec - L-Glutamine Xtreme 400kaps

TREC00116

5901828344985

Nowy produkt

Jedna z najmocniejszych l-glutamin na rynku - N-acetyl L-glutaminy (NAG) + farmaceutyczna mikrorozdrobnionej L-glutaminy w jednym niezwykle wydajnym produkcie w wersji extreme. Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

135,00 zł

L-Glutamina + N-acetyl L-glutaminy Trec

100 % farmaceutycznej mikrorozdrobnionej L-glutaminy + N-acetyl L-glutaminy (NAG). Extremalnie mocna!!Trec L-GLUTAMINE XTREME to udoskonalona formuła jednego z najpopularniejszych preparatów aminokwasowych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest glutamina.

Co to jest L-Glutamina / Glutamina?

Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśniowe, powodując utratę tkanki mięśniowej. Zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu (glutamina hamuje m.in. produkcję enzymów niszczących białka), przyśpieszając w ten sposób regenerację powysiłkową , co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych.

L-GLUTAMINE EXTREME jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L-glutaminy z jej bardziej stabilną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).

N-acetyl L-glutaminy

Spośród wielu form glutaminy to właśnie NAG jest najlepiej i najszybciej wchłanianą jej postacią . Powoduje to jeszcze szybszą wolumizację i regenerację komórek. Tempo syntezy białek jest szczególnie ważne w okresach około treningowych, kiedy priorytetem jest jak natychmiastowe zadziałanie preparatu i tu właśnie swoja rolę doskonale spełnia N-acetyl L-glutaminy.


W okresach kiedy zależy nam wolniejszym ale równomiernym wchłanianiu preparatu, np.:podczas dłuższych godzin pojawiającego się katabolizmu wysiłkowego, to właśnie L-glutamina zapewnia mięśniom antykataboliczną ochronę.

L-glutamina firmy Trec Nutrition wyprodukowana przez japońskie laboratorium Kyowa. Produkt ten charakteryzuje się najwyższą czystością oraz minimalną wielkością cząstek (mikrorozdrobnienie), daje nam to maksymalną wchłanialność do organizmu. Preparat jest śnieżnobiałym proszkiem o bardzo dobrej rozpuszczalności.

Zalecana dzienna porcja do spożycia to 6-9 kapsułek.

Jak stosować glutaminę?

Dawkowanie w dni treningowe:

L-GLUTAMINĘ EXTREME najlepiej stosować: rano 2 kaps., bezpośrednio po treningu od 3-5 kapsułek, i 2 kapsułki przed snem.


Dawkowanie w dni nietreningowe:

L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: 3 razy dziennie po 2-3 kaps. co 6 godz.

width=620

Opinie o Trec - L-Glutamine Xtreme 400kaps

Napisz opinię

Trec - L-Glutamine Xtreme 400kaps

Trec - L-Glutamine Xtreme 400kaps

Jedna z najmocniejszych l-glutamin na rynku - N-acetyl L-glutaminy (NAG) + farmaceutyczna mikrorozdrobnionej L-glutaminy w jednym niezwykle wydajnym produkcie w wersji extreme. Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

28 innych produktów w tej samej kategorii: