Trec - Uchwyty Treningowe Zobacz większe

Trec - Uchwyty Treningowe

TREC00213

Nowy produkt

Specjalistyczne uchwyty ułatwiające trening z naprawdę dużymi ciężarami. Specjalistyczny materiał zapewnia jeszcze większy komfort..

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

46,73 zł

Trec - Uchwyty treningowe

Specjalistyczne uchwyty ułatwiające trening z naprawdę dużymi ciężarami!!

Specjalistyczne uchwyty ułatwiające trening z naprawdę dużymi ciężarami. Ich wewnętrzna część wykonana jest ze specjalnej, odpornej pianki, która zapewnia wysoką przyczepność do gryfu sztangi oraz hantli. Nadgarstek oplata warstwa neoprenu i mocna parciana taśma, zapinana na rzepa, co zapobiega przesuwaniu się uchwytów w czasie ćwiczeń oraz dodatkowo usztywnia i chroni przeguby. Uchwyty wykonano z najwyższej jakości, odpornych na zużycie materiałów.

Kolor: czarne
Rozmiar: uniwersalny

Opinie o Trec - Uchwyty Treningowe

Napisz opinię

Trec - Uchwyty Treningowe

Trec - Uchwyty Treningowe

Specjalistyczne uchwyty ułatwiające trening z naprawdę dużymi ciężarami. Specjalistyczny materiał zapewnia jeszcze większy komfort..

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

29 innych produktów w tej samej kategorii: