Trec Hard Mass 900g Zobacz większe

Trec Hard Mass 900g

5901828345494

Nowy produkt

Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu BULK, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go ...

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

73,00 zł brutto

Co to jest HARD MASS ?

Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu BULK, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go stosować w okresie budowania masy ciała, bez ryzyka odkładania się tkanki tłuszczowej, jak ma to często miejsce podczas stosowania typowych odżywek węglowodanowo-białkowych tzw.:gainerów.

Jaki jest skład HARD MASS ?
W każdej porcji Hard Mass-a dostarczamy 34 g najwyższej jakości premiksu białkowego typu instant składającego się z: koncentratu białka serwatki, białka jaja, kazeinianu wapnia. Preparat został dodatkowo wzbogacony o glutaminę (występującą w formie najlepiej przyswajalnego peptydu l glutaminy), która jest najważniejszym aminokwasem budującym mięśnie. Glutamina wykazuje również działanie zwiększające wydzielanie naturalnego hormonu wzrostu (GH), co znacznie przyśpiesza regeneracje organizmu po intensywnych treningach. Jednak to, co czyni Hard Mass-a unikatową odżywką to wysokie stężenie antykatabolicznego składnika, jakim jest HMB (B-hydroksy-B-metylomaślan).

HMB przeciwdziała zniszczeniom tkanki mięśniowej podczas intensywnych treningów, minimalizuje redukcję białek, oraz pomaga w odbudowie tkanki mięśniowej powodując trwały przyrost masy i siły mięśniowej. Dobowe zapotrzebowanie na ten składnik (3g) pokrywają już dwie porcje Hard Mass-a. Taka kombinacja składników o działaniu anabolicznym (wspomagającym odbudowę komórek mięśniowych) oraz antykatabolicznym (chroniącym komórki mięśniowe przed niszczeniem) pozwala w szybkim czasie zwiększyć masę mięśni, jednocześnie minimalizując niebezpieczeństwo odkładania się tkanki tłuszczowej. Hard Mass został opracowany po to, aby pomóc wszystkich sportowcom w szybkim i skutecznym uzyskiwaniu najwyższej jakości muskulatury.

Skład:

Wartość odżywcza w 100g:

    Białko: 44,80 g
    Węglowodany: 43,30 g
    Tłuszcz: 2,90 g
    Peptyd l-glutaminy: 5g
    HMB: 2g
    Witaminy:
    witamina C: 60 mg 
    niacyna: 18 mg
    witamina E: 10 mg
    kwas pantotenowy: 6 mg
    witamina B6: 2 mg
    ryboflawina: 1,6 mg
    tiamina: 1,4 mg
    folayna: 200 mikrogram
    biotyna: 0,15 mg 
    witamina B12: 1 mikrogram 

 

Sposób użycia:

Zalecana dawka dzienna preparatu to ok.150g. Preparat należy stosować w dawkach podzielonych 2 razy dziennie po 75g. Jednorazową dawkę należy dokładnie rozmieszać w 200ml wody lub mleka, używając do tego szejkera lub miksera.

  • W dni treningowe: I porcja około 60 min. przed treningiem, II porcja do 30 min. po treningu.
  • W dni nietreningowe: 2 razy dziennie po jednej porcji pomiędzy posiłkami.


Uwaga!!! Wewnątrz opakowania znajduje się praktyczna miarka, wg której można precyzyjnie odmierzyć porcje produktu: podziałka na miarce 10cc=4,3g preparatu (czyli 3,5 miarki 175cc=75g).

Opinie o Trec Hard Mass 900g

Napisz opinię

Trec Hard Mass 900g

Trec Hard Mass 900g

Hard Mass jest odżywką wspomagającą przyrost masy mięśniowej typu BULK, w której stosunek białek do węglowodanów wynosi 50% : 50%. Hard Mass przeznaczony jest szczególnie dla osób o wolnej przemianie materii, które z powodzeniem mogą go ...

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: