Trec Intra Workout 600g Zobacz większe

Trec Intra Workout 600g

TREC10058

5902114013110

Nowy produkt

INTRA WORKOUT to preparat przeznaczony do stosowania podczas treningu. Zawiera wodę kokosową, aminokwasy BCAA, kreatynę, cytrulinę oraz beta-alaninę z kofeiną bezwodną, L-karnityną, tauryną i L-tyrozyną. Zwiększa siłę i wytrzymałość, odsuwa zmęczenie

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

88,90 zł brutto

INTRA WORKOUT - W trakcie treningu

 • Profesjonalna formuła dla intensywnych treningów!

 • Kompleksowo uzupełnia składniki odżywcze

 • Wysokiej klasy suplement, który pomoże przedłużyć Twój trening i utrzymać go na wyższym poziomie

 

Co stosować w trakcie treningu?

Z cała pewnością zauważyłeś, że wraz upływem minut treningu Twoja wydolność zaczyna spadać, aż w rezultacie w końcówce treningu nie jesteś już w stanie utrzymać nawet zbliżonej intensywności do tej z początku treningu. To oczywiście normalne zjawisko. To zmęczenie, które powoduje, że nasze wyniki treningowe nie są takie jak byśmy chcieli.

Zrób trening na maksa i zapomnij o zmęczeniu

Pomyśl jednak jakie wyniki byłbyś w stanie osiągnąć gdyby udało się przeprowadzić cały trening na niezmiennej intensywności - takiej jaką masz kiedy dopiero zaczynasz trening?

Jak dużo udałoby się wykonać, podnieś, jak bardzo pobudzić mięśnie gdyby nie to pospolite zmęczenie?

Jak idealnie byłoby odsunąć zmęczenie i trenować na maksa dłużej?

Jak zwiększyć wytrzymałość?

Tutaj z pomocą przychodzi unikatowy suplement Intra Workout ze stajni Trec Nutrition!

Dzięki zastosowaniu tego produktu znacznie podniesiesz wytrzymałość treningową, przyśpieszysz regenerację, zwiększysz wydolność, siłę i ograniczysz zmęczenie podczas treningu.

A to z kolei spowoduje, że będziesz w stanie dłużej i wydajniej ćwiczyć. Odsuniesz zmęczenie, a co za tym idzie wykonasz bardziej wydajny trening. A bardziej wydajny trening to znacznie lepsze efekty po jego zakończeniu.

Intra Workout 600g a przedtreningówka

Wiele osób stosuje przedtrenigówki  (i słusznie) żeby pobudzić się przed treningiem i wprowadzić go na wyższy poziom. Niestety po kilkunastu minutach, mimo iż z początku byli doskonale zmotywowani, napompowani i naładowani do wykonania treningu, przychodzi kryzys i po prostu brakuje sił żeby wykonać trening na najwyższych obrotach. Teraz jest na to sposób i nazywa się on Intra Workout:

Zastosuj Intra Workout w trakcie treningu aby odsunąć zmęczenie oraz wzmocnić i przedłużyć działanie przedtreningówki.

INTRA WORKOUT zawiera wodę kokosową, minerały oraz witaminy z grupy B, w tym tiaminę, wit. B6, wit. B2 oraz wit. B12, przyczyniające się do prawidłowego metabolizmu energii w organizmie oraz wspomagające funkcjonowanie układu nerwowego. To formuła łącząca aminokwasy rozgałęzione BCAA, kreatynę, cytrulinę oraz beta-alaninę z kofeiną bezwodną, L-karnityną, tauryną i L-tyrozyną. 

 

Jak stosować Trec Intra Workout?

Preparat przeznaczony do stosowania podczas treningu, kompleksowo uzupełniający składniki odżywcze. Jednorazową porcję preparatu ‒ 30 g (4,5 miarki) rozpuścić w 1800-2000 ml wody przy użyciu szejkera. Stosować 1 porcję dziennie podczas treningu.

INTRA WORKOUT. Suplement diety. Zawiera cukry i substancję słodzącą. Zawiera kofeinę; nie zaleca się stosowania u dzieci i kobiet w ciąży (120 mg w porcji dziennej 30 g)!

width=640

 

Opinie o Trec Intra Workout 600g

Ocena 
2019-05-08

Trener

Extra kokosowy smak - sam w sobie dobrze orzeźwia:) no dobra le myśle, że te składniki też dają dobry efekt bo na prawde jedne z lepszych treningów jakie miałem w życiu zrobiłem razem z Intra. Rzeczywiście działa i dokłada sił witalnych

  Napisz swoją opinię!

  Napisz opinię

  Trec Intra Workout 600g

  Trec Intra Workout 600g

  INTRA WORKOUT to preparat przeznaczony do stosowania podczas treningu. Zawiera wodę kokosową, aminokwasy BCAA, kreatynę, cytrulinę oraz beta-alaninę z kofeiną bezwodną, L-karnityną, tauryną i L-tyrozyną. Zwiększa siłę i wytrzymałość, odsuwa zmęczenie

  30 innych produktów w tej samej kategorii:

  Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: