Trec - L-Carnitine Pro 60k

5902114014957

Nowy produkt

Innowacyjne połączenie L-karnityny i L-leucyny - przeznaczony dla sportowców i osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, w wygodnej formie kapsułek.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

27,90 zł brutto

  • przeznaczony dla sportowców i osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy

  • innowacyjne połączenie L-karnityny i L-leucyny

  • wygodna forma kapsułki


Innowacyjne połączenie dwóch składników: L-karnityna i L-leucyna

L-Karnityna przyspiesza spalanie tłuszczu oraz zwiększa wytrzymałość.
L-Leucyna to aminokwas, który hamuje działanie kataboliczne - ochrania mięśnie przed ich utratą podczas odchudzania. Połączenie tych dwóch składników pozwala w skuteczny sposób pozbyć się "tłuszczowego garnituru", bez utraty tkanki mięśniowej - co pozwoli wyrzeźbić ciało, przy zachowaniu jego jędrności.

Korzyści ze stosowania L-Carnitine Pro


Organizm człowieka jest w stanie wyprodukować na dobę tylko około 11 – 34 mg l-karnityny. Dieta dostarcza średnio 20 – 200mg tej substancji. Niestety takie czynniki jak wysoka temperatura, która towarzyszy przetwarzaniu żywności, niszczy większą część puli L-karnityny. Z tego względu chcąc doświadczyć efektów działania karnityny na poziomie intensyfikacji spalania tkanki tłuszczowej niezbędna jest suplementacja L-Carnitine Pro Trec. Jednak spalanie tłuszczu to nie jest jedyna korzyść, jaką możemy czerpać z L-Carnitine Pro - poprawia ona również energetykę wysiłków wytrzymałościowych - co pozwoli wydłużyć bądź zintensyfikować nasz trening. W tym czasie L-leucyna zadziała antykatabolicznie, ochraniając nasze mięśnie przed ich utratą.

Dawkowanie

Jednorazową porcję preparatu – 3 kapsułki popić około 300 ml wody.
W dni treningowe: 3 kapsułki 30 min. przed treningiem.
W dni nie treningowe: 3 razy dziennie po 1 kapsułce, najlepiej 30 min. przed posiłkiem.

Skład

Opinie o Trec - L-Carnitine Pro 60k

Napisz opinię

Trec - L-Carnitine Pro 60k

Trec - L-Carnitine Pro 60k

Innowacyjne połączenie L-karnityny i L-leucyny - przeznaczony dla sportowców i osób pragnących zrzucić zbędne kilogramy, w wygodnej formie kapsułek.

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

24 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: