Better Choice - Coconut Oil Cooking Spray 201g

5902114013806

Nowy produkt

Olej kokosowy w spray'u. Dzięki niemu uzyskasz efekt "suchej patelni".

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Better Choice
Better Choice

19,90 zł brutto

  • 100% Olej kokosowy

  • Ekonomiczne opakowanie

  • Niska zawartość kalorii

  • Łatwy w użyciu

COCONUT COOKING SPRAY - OLEJ KOKOSOWY, RAFINOWANY W AEROZOLU.

COCONUT COOKING SPRAY jest doskonały do niskokalorycznego smażenia. Zapobiega przywieraniu potraw bez dodawania zbędnych kalorii.

Dzięki zastosowaniu Coconut Cooking Spray zmniejszysz kaloryczność użytego oleju o 97%. Smacznie, zdrowo i niskokalorycznie.

Cała technologia Cooking Spray jest skryta w puszcze i zaworkach które rozprowadzają go po powierzchni patelni/formy. Olej do momentu wydostania się przez zawór nie ma styczności z żadną inną substancją, jest pakowany próżniowo, właśnie dlatego jesteśmy wstanie zagwarantować długi okres zdatności do spożycia. Jest to specjalna technologia, która sprawia, że na zewnątrz wydostaje się czysty olej, cały środek pędny zostaje w środku.

Sposób użycia

Przed użyciem wstrząsnąć. Rozpylać na zimną patelnię lub inne naczynie z odległości ok. 20 cm (jedną porcję 0,25 g uzyskuje się w czasie 1/4 sekundy). Wyłącznie do profesjonalnego użytku. Nie używać blisko źródeł ciepła i otwartego ognia. Nie pryskać bezpośrednio do piekarnika, pieca, prodiża itp. Nie stosować na rozpalony grill.

Składniki

Olej kokosowy rafinowany; gazy nośne: propan, butan.

Opinie o Better Choice - Coconut Oil Cooking Spray 201g

Napisz opinię

Better Choice - Coconut Oil Cooking Spray 201g

Better Choice - Coconut Oil Cooking Spray 201g

Olej kokosowy w spray'u. Dzięki niemu uzyskasz efekt "suchej patelni".

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

10 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: