Trec Zestaw - BCAA Powder 200g + L-Glutamine Xtreme 200g Zobacz większe

Trec - BCAA Powder 400g + L-Glutamine Xtreme 400g

5901828340932

Nowy produkt

Zestaw produktów Trec Nutrition na przyspieszenie regeneracji i odkwaszenie organizmu.

Więcej informacji

Więcej szczegółów

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

199,00 zł brutto

Zestaw Trec na regenerację:

BCAA Powder 400g
L-Glutamine Xtreme 400g

Zestaw Trec Nutrition na przyspieszenie regeneracji potreningowej. Jeżeli po treningu "zakwasy" utrzymują się przez długi czas to oznacza, że brakuje aminokwasów w mięśniach. Przez to nasze postępy mogą zostać zahamowane, a wręcz dać odwrotny efekt do zamierzonego. Dlaczego połączyliśmy te produkty?

BCAA Powder - aminokwasy rozgałęzione przeznaczone dla ludzi aktywnych fizycznie, narażonych na przeciążenia spowodowane intensywnymi treningami. Suplement przyspieszy regenerację i zminimalizuje efekt katabolizmu - rozpadu tkanki mięśniowej. BCAA Powder zawiera L-leucyne, L-walinę i L-izoleucynę w optymalnej dla organizmu proporcji 2:1:1. Aminokwasy rozgałęzione BCAA (Branched Chained Amino Acids) stanowią ponad 40% suchej tkanki mięśniowej organizmu. Intensywny trening doprowadza do wyczerpania zapasów energetycznych, jak również redukcji aminokwasów rozgałęzionych. Zmniejszenie poziomu BCAA ogranicza proces syntezy białek ustrojowych, co w rezultacie doprowadza do spadku wydolności organizmu oraz redukcji tkanki mięśniowej. Aby zablokować pojawienie się negatywnego stanu katabolicznego oraz nasilić odbudowę białek mięśniowych należy dostarczać aminokwasy o łańcuchach rozgałęzionych. Suplement jest pozbawiony aromatów smakowych, przez co staje się o wiele wydajniejszy.


L-Glutamine Xtreme - aminokwas przeznaczony dla ludzi aktywnych fizycznie, narażonych na przeciążenia spowodowane intensywnymi treningami. Suplement przyspieszy regenerację, wzmocni efekt anaboliczny, a jednocześnie zminimalizuje efekt katabolizmu - rozpadu tkanki mięśniowej. L-Glutamine Xtreme jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L-glutaminy z jej bardziej stabilną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).
Spośród wielu form glutaminy to właśnie NAG jest najlepiej i najszybciej wchłanianą jej postacią. Powoduje to jeszcze szybszą wolumizację i regenerację komórek. Dodatkowymi plusami spożywania glutaminy jest podniesienie odporności organizmu oraz jego odkwaszenie. Suplement jest pozbawiony aromatów smakowych, przez co staje się o wiele wydajniejszy.

Dawkowanie

BCAA Powder - Jednorazową porcję preparatu ‒ 5 g (1 miarka) popić 300 ml wody. Stosować 2 porcje dziennie. Nie zaleca się rozpuszczania produktu!
W dni treningowe:
I porcja 30 min. przed treningiem, II porcja bezpośrednio po treningu.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja przed snem.


L-Glutamine Xtreme - Jednorazową porcję preparatu ‒ 4 g (1 miarka) popić 300 ml wody. Stosować 3 porcje dziennie.
W dni treningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja bezpośrednio po treningu, III porcja przed snem.
W dni nietreningowe: I porcja rano po przebudzeniu, II porcja pomiędzy posiłkami, III porcja przed snem.

Oba produkty występują tylko w smaku naturalnym.


Pełny opis oraz skład z tabelą kaloryczności, znajdziesz, wchodząc w dany produkt poniżej wśród "produktów powiązanych".

Opinie o Trec - BCAA Powder 400g + L-Glutamine Xtreme 400g

Napisz opinię

Trec - BCAA Powder 400g + L-Glutamine Xtreme 400g

Trec - BCAA Powder 400g + L-Glutamine Xtreme 400g

Zestaw produktów Trec Nutrition na przyspieszenie regeneracji i odkwaszenie organizmu.

Produkty powiązane

Info

Suplement diety/dietetyczny środek specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla osób aktywnych fizycznie, w tym sportowców. Produkt nie może być stosowany jako zamiennik bądź substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.   Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania (min. 3 miesiące przydatności do spożycia). Produktu nie należy podawać matkom karmiącym oraz kobietom w ciąży. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.

Kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów oraz zdjęć zamieszczonych w sklepie StrefaCiala.pl jest zabronione, zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

30 innych produktów w tej samej kategorii: