Biogenix - M3 Creatine Monster Caps - 300kaps View larger

Biogenix - M3 Creatine Monster Caps - 300kaps

BX00010

New product

Jabłczan kreatyny w kapsułkach. Nowoczesna kreatyna w silnej, mocniejszej postaci. Jabłczan kreatyny TCM to suplement diety powstający w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, ale jest lepiej przyswajany przez organizm i efektywniej wykorzystywany.

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Biogenix
Biogenix

72,00 zł tax incl.

BIOGENIX M3 Creatine Monster Caps 300 kaps./ 1050 mg
Jabłczan kreatyny w kapsułkach. Nowoczesna kreatyna w silnej, mocniejszej postaci. Jabłczan kreatyny TCM to suplement diety powstający w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, ale jest lepiej przyswajany przez organizm i efektywniej wykorzystywany. Silna i skuteczna odżywka anaboliczna polecany sportowcom wszystkich dyscyplin sportu ze szczególnym uwzględnieniem sportów siłowych (kulturystyka, trójbój siłowy).

Kreatyna w postaci TCM - Biogenix - M3 Creatine to najlepsza, najskuteczniejsza kreatyna dla zaawansowanych sportowców i najbardziej wymagających zawodników!

Nowość Biogenix - M3 Creatine to najwyższej jakości jabłczan kreatyny - najsilniejsza i najlepsza kreatyna dostępna na rynku suplementów i odżywek dla sportowców i kulturystów. Kreatyna uznawana jest za jedną z najbardziej popularnych i efektywnych odżywek anabolicznych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych w okresie budowania siły i masy mięśniowej. W porównaniu do tradycyjnego monohydratu kreatyny - M3 Creatine (TCM - tri creatine malate, jabłczan kreatyny) firmy Biogenix - charakteryzuje się lepszą stabilnością oraz lepszą przyswajalnością co oznacza, że znacznie większa dawka kreatyny magazynowana jest w komórce mięśniowej. W konsekwencji okazuje się, jabłczan kreatyny M3 Creatine daje lepsze efekty w przyroście siły i masy mięśniowej w porównaniu z tradycyjnym monohydratem kreatyny.

Twarde, pełne i nieopuchnięte od wody mięśnie!

Ponieważ kreatyna jest jednym z najskuteczniejszych, dozwolonych środków anabolicznych i erogenicznych, jej rozpowszechnienie wśród suplementów diety jest dość powszechne. Niestety, relatywnie słabo, przenika do mięśni. Dlatego też, od pewnego czasu, prowadzone są prace nad uzyskaniem form kreatyny, lepiej zagospodarowywanych przez tkankę mięśniową. Poprawa wchłanialności kreatyny to dopiero połowa sukcesu. Należy, bowiem pamiętać o tym, że kreatyna jest jedynie prekursorem, aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny. Tak, więc wzrost poziomu kreatyny w komórkach mięśniowych, jakkolwiek ważny, nie jest tak istotny dla rozwoju zdolności wysiłkowych i masy mięśniowej, jak tempo syntezy i poziom fosfokreatyny. Dla tego też współczesna nauka skupia się na poszukiwaniu form kreatyny, nie tylko lepiej dystrybuowanych do tkanki mięśniowej, ale jednocześnie skuteczniejszych w stymulacji syntezy fosfokreatyny.

Molekuła sprzęgająca cząsteczkę kreatyny z cząsteczką jabłczanu.

Jabłczan keratyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie od monohydratu, a rozpuszczalność ma ogromne znaczenie dla procesu wchłaniania, gdyż organizm może pobrać z przewodu pokarmowego jedynie to, co pozostaje w stanie rozpuszczonym. Molekuły samego jabłczanu należą do chemicznej grupy hydroksykwasów karboksylowych, które posiadają zdolność stymulowania insuliny - hormonu odpowiedzialnego za transport kreatyny do mięśni w metabolizmie spoczynkowym. Jednocześnie, jabłczan należy do metabolitów glukozy - czynników - ułatwiających pobieranie kreatyny przez komórki mięśniowe w metabolizmie wysiłkowym i powysiłkowym.

Ze spalania 1 mola glukozy organizm może pozyskać 38 cząsteczek adenozyno trójfosforanu (ATP), zdolnych do syntezy z kreatyny takiej samej liczby cząsteczek aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny. Z owych, 38 cząsteczek, aż 36 (ok. 83%) powstaje w efekcie aktywności molekuł jabłczanu. Z tej puli, 30 powstaje przy jednoczesnym współudziale pirogronianu, a 24 - przy współudziale cytrynianu... Te liczby najlepiej obrazują wyższość jabłczanu kreatyny nad innymi, jakkolwiek również niezwykle cennymi, formami koniugowanymi - cytrynianem i pirogronianem kreatyny. W świetle powyższych faktów należy uznać, że jabłczan kreatyny jest w obecnej chwili formą kreatyny, najlepiej przyswajalną i najsilniej stymulującą syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosfokreatyny, znakomicie nadającą się do suplementacji kreatyny zarówno w okresie metabolizmu spoczynkowego, jak też powysiłkowego!!!

Dla kogo dedykowany jest preparat kreatynowy Biogenix - M3 Creatine?

Jabłczan kreatyny M3 Creatine przeznaczony jest dla osób aktywnych fizycznie i sportowców wyczynowych, jako środek zwiększający zdolności wysiłkowe oraz ułatwiający rozwój siły i masy mięśniowej. Każda kapsułka Biogenix - M3 Creatine dostarcza 700 mg najwyższej jakości jabłczanu kreatyny-tricreatine malate o doskonałej wchłanialności i mega silnym działaniu.

Dawkowanie

2 kapsułki 2 razy dziennie przed śniadaniem oraz po treningu lub inaczej po konsultacji z dietetykiem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.


Skład

Informacja żywieniowa1 kapsułka2 kapsułki4 kapsułki
Jabłczan kreatyny1050 mg2100 mg4200 mg

Skład:
jabłczan kreatyny (tricreatine malate), stearynian magnezu-substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Opinie o Biogenix - M3 Creatine Monster Caps - 300kaps

Write a review

Biogenix - M3 Creatine Monster Caps - 300kaps

Biogenix - M3 Creatine Monster Caps - 300kaps

Jabłczan kreatyny w kapsułkach. Nowoczesna kreatyna w silnej, mocniejszej postaci. Jabłczan kreatyny TCM to suplement diety powstający w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego, ale jest lepiej przyswajany przez organizm i efektywniej wykorzystywany.

22 other products in the same category: