DNA - Mono Creatine 500g View larger

DNA - Mono Creatine 500g

DNA0003

5901330056215

New product

DNA Your Supps™ Mono w postaci 95-procentowego monohydratu kreatyny należy do grupy najczystszych, najlepiej przyswajalnych i najskuteczniejszych preparatów keratynowych na rynku.

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: DNA
DNA

29,00 zł tax incl.

REVIVE YOUR D.N.A. POTENTIAL

Trenuj i chwal się swoimi postępami! D.N.A. Mono Creatine w postaci 95-procentowego monohydratu kreatyny należy do grupy najczystszych, najlepiej przyswajalnych i najskuteczniejszych preparatów keratynowych na rynku. Dodaj to tego trzy szalone smaki, przystępną cenę i farmaceutyczną jakość produktu - czy nie tego właśnie szukasz? Monohydrat kreatyny szczególnie polecany jest dla sportów wytrzymałościowych i siłowych. Idealny produkt dla Ciebie, pamiętaj jednak, że kreatyna, kreatynie nierówna.

Konkretny, jasny skład, zero ściemy ani przykrych niespodzianek. Staranna selekcja najwyższej jakości surowców na rynku. Wiele godzin badań, mnóstwo testów i w końcu jeden konkretny produkt, który zadowala najbardziej wymagających klientów. Wysokiej jakości, czysty monohydrat kreatyny znajdziesz w D.N.A. Mono Creatine. Korzystając D.N.A. bajek nie uświadczysz, to nie ten wiek, by opowiadać niestworzone historie, tutaj masz konkrety. Jasno, czarno na białym co dokładnie suplementujesz.

 
O skuteczności działania kreatyny i jej przełożeniu na rezultat sportowy nikogo nie trzeba przekonywać. Ma ona bezpośredni wpływ na zwiększenie wydolności fizycznej w czasie ćwiczeń o wysokiej intensywności a w konsekwencji na wydajniejszy, efektywny trening.
 
 
Twórz w Sobie nowe D.N.A. Twórz nowe możliwości, Twórz przyszłość o jakiej nie śniłeś !!!
 
 
Informacja żywieniowaNa jedną porcję 3,7 g
Monohydrat kreatyny3,5 g
kreatyna3,0 g
 
 
Zalecana dzienna porcja: 1 porcja dziennie – bezpośrednio, przed wysiłkiem. 1 porcje (3,7 g proszku = ½ miarki) rozpuścić w 100 ml wody. Spożyć zaraz po przygotowaniu. Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia. Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zrównoważony sposób żywienia i zdrowy tryb życia.
Produkt uzupełniający dietę w kreatynę w postaci mikronizowanego monohydratu kreatyny. Konsumpcja kreatyny przyczynia się do zwiększenia wydolności
fizycznej podczas krótkotrwałych, powtarzających się ćwiczeń o dużej intensywności (korzystny efekt dotyczy konsumpcji 3 g kreatyny dziennie). Przeznaczenie: dla osób dorosłych aktywnych fizycznie, wykonujących ćwiczenia fizyczne o dużej intensywności.
 
 
smaki: pomarańcza, brzoskwinia, wiśnia, cytryna
 
 

Opinie o DNA - Mono Creatine 500g

Write a review

DNA - Mono Creatine 500g

DNA - Mono Creatine 500g

DNA Your Supps™ Mono w postaci 95-procentowego monohydratu kreatyny należy do grupy najczystszych, najlepiej przyswajalnych i najskuteczniejszych preparatów keratynowych na rynku.

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: