FA - ZMA 90k View larger

FA - ZMA 90k

FA00030

New product

ZMA® jest zaawansowaną formułą stworzoną dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni a także przyspiesza regenerację i naprawę tkanek. Nowe ZMA® FA Nutrition zawiera w składzie ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Fitness Authority
Fitness Authority

49,00 zł tax incl.

FA - ZMA 90 kaps

ZMA®
 jest zaawansowaną formułą stworzoną dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni a także przyspiesza regenerację i naprawę tkanek. Nowe ZMA® FA Nutrition zawiera w składzie opatentowany przez SNAC System siarczan mono-L-metioniny cynku (L-OptiZinc®), L-asparaginian cynku oraz witaminę B6 w idealnych i precyzyjnych proporcjach. Wzbogacony dodatkowo o cytrynian i tlenek magnezu.

Taki specyficzny preparat powstał przy użyciu specjalnego procesu, którego celem jest maksymalne zwiększenie wchłaniania i wykorzystania tych minerałów.

Opublikowane badania przeprowadzone pod kierunkiem dr Lorrie Brilla na Western Washington University wykazały, że suplementacja ZMA® bezpośrednio przed snem znacznie zwiększa poziom wolnego testosteronu, IGF-1 i siły mięśni u sportowców. Według zespołu badawczego pod kierunkiem Victora Conte, dyrektora BALCO Laboratories w Burlingame, tylko taka forma ZMA® jest jedynym skutecznym oraz całkowicie naturalnym i bezpiecznym suplementem, którego właściwości zostały udowodnione w badaniach klinicznych a którego celem jest zwiększenie poziomu hormonów anabolicznych i siły mięśni u sportowców.

ZMA® to synergistycznie działający kompleks 3 składników czyli cynku, magnezu oraz witaminy B6.

To tylko pozornie prosty suplement diety uzupełniający organizm człowieka w magnez i cynk. Jednak dzięki wykorzystaniu opatentowanej formuły stosowanie tego suplementu nabiera zupełnie nowego wymiaru i specjalnego działania.

Fenomen opatentowanego ZMA® polega na zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologicznie postaci cynku i magnezu w określonych proporcjach co wpływa na niezwykle wysoką bioprzyswajalność i aktywność biologiczną. Dzięki temu procesowi cynk oraz magnez skutecznie opierają się niekorzystnemu działaniu przewodu pokarmowego człowieka, nie ulegają niekorzystnym interakcjom z innymi związkami i w całości trafiają do krwioobiegu i są rozprowadzone po organizmie w formie niezmienionej wywierając odpowiednią aktywność w komórkach i tkankach docelowych.


  • Najwyższa jakość i przyswajalności, tylko opatentowana formuła ZMA®

  • Skuteczność i działanie potwierdzone w badaniach klinicznych

  • Pomaga wspierać procesy regeneracji powysiłkowej

  • Wspiera hamowanie katabolizmu – zabezpiecza mięśnie przed rozpadem

  • Działa anabolicznie i pomaga budować beztłuszczową masę mięśniową

  • Przyspiesza rozwój wydolności i wytrzymałości mięśniowej

  • Zwiększa naturalny poziom testosteronu, hormonu wzrostu i IGF-1

  • Powoduje łatwiejsze zasypianie, głęboki sen i wypoczynek

  • Zdecydowanie i efektywnie podnosi odporność organizmu

ZMA® to całkowicie naturalna, niesterydowo-anaboliczna kompozycja cynku i magnezu z dodatkiem witaminy B6 przeznaczona dla ludzi aktywnych fizycznie a przede wszystkim dla osób pragnących zwiększyć wytrzymałość oraz siłę i masę mięśniową. Wszystkie substancje aktywne wchodzące w skład ZMA® skutecznie ograniczają katabolizm mięśni, wspierają procesy anaboliczne, zapobiegają skurczom mięśni, pomagają w łagodzeniu bólu związanego z przetrenowaniem, zapobiegają wystąpieniu stresu i przemęczenia. Zwiększają koncentrację i przyczyniają się do głębokiego, relaksującego snu. Minerały, w tym przede wszystkim cynk i magnez, to niezwykle ważny element diety każdego człowieka a szczególnie sportowców. Ich odpowiednie stężenie w organizmie warunkuje prawidłowy przebieg wielu procesów metabolicznych a szczególnie we wszystkich procesach wzrostu i regeneracji tkanek. Bez odpowiedniej ilości tych minerałów równowaga organizmu ulega zaburzeniu co objawia się przemęczeniem, brakiem odpowiedniej aktywności i wydolności a co za tym idzie – brakiem efektów treningowych. Chociaż powszechnie uważa się, że ZMA® jest suplementem przeznaczonym głównie dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, to w rezultacie może przynieść wiele korzyści dla każdego człowieka.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Spożyć 2 tabletki po wysiłku, najlepiej przed snem. Nie przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Nie spożywać łącznie z pokarmami, które stanowią źródło wapnia.

SKŁAD:

Porcja: 2 kapsułki 
Ilość porcji w opakowaniu: 45 
Zawartość składników:1 kapsułka (% ZDS)2 kapsułki (% ZDS)
Cynk5 mg (50)10 mg (100)
Magnez150 mg (40)300 mg (80)
Witamina B63 mg (214)6 mg (428)

Write a review

FA - ZMA 90k

FA - ZMA 90k

ZMA® jest zaawansowaną formułą stworzoną dla zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni a także przyspiesza regenerację i naprawę tkanek. Nowe ZMA® FA Nutrition zawiera w składzie ...

30 other products in the same category: