Reduced price! Hi Tec Whey Mass Builder 3kg + Creatine 500g + Shaker View larger

Hi Tec Whey Mass Builder 3kg + Creatine 500g + Shaker

HT00064

5907534280821

New product

SUPER ZESTAW PROMOCYJNY!!RAZEM OTRZYMUJESZ AŻ 6 kg GAINERA ORAZ KREATYNĘ DLA LEPSZYCH EFEKTÓW I SHAKER WPROST IDEALNY DO SPORZĄDZENIA ULUBIONEJ ODŻYWKI WHEY MASS BUILDER to ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Zestaw strefaciala
Zestaw strefaciala

99,00 zł tax incl.

-18.71%

121,79 zł tax incl.

 

SUPER ZESTAW PROMOCYJNY!!

RAZEM OTRZYMUJESZ AŻ 6 kg GAINERA ORAZ KREATYNĘ DLA LEPSZYCH EFEKTÓW
I SHAKER WPROST IDEALNY DO SPORZĄDZENIA ULUBIONEJ ODŻYWKI

 

WHEY MASS BUILDER to wysokokaloryczny węglowodanowo-białkowy preparat dla sportowców pragnących w krótkim czasie zwiększyć masę ciała. WHEY MASS BUILDER to fundament silnych i dużych mięśni. Zastosowana w preparacie mieszanina polimerów , oligomerów i monomerów glukozy, czyli węglowodanów o zróżnicowanej długości łańcucha pozwala na długotrwałe i równomierne dostarczenie niezbędnej energii dla pracujących mięśni, a także na szybkie uzupełnienie zapasów glikogenu mięśniowego oraz na intensyfikację procesów syntezy białek w mięśnich.

WHEY MASS BUILDER dostarcza organizmowi pełen zestaw aminokwasów egzo- i endogennych w odpowiednich proporcjach i ilosci, potrzebnych do potreningowej regneracji tkanki mięśniowej oraz przyrostów mięśni w fazie nadkompensacji. Źródłem aminokwasów w WHEY MASS BUILDER jest kompozycja białka serwatkowego z białkiem pszenicznym, która zapewnia wysoką przyswajalność i wartość biologiczną preparatu.

Dodatkowo WHEY MASS BUILDER wzbogacony został o kompletny zestaw witamin z grupy B, C i E, niezbędnych w prawidłowym funkcjonowaniu przemian energetycznych podczas zwiększonego wysiłku fizycznego. Wysoka zawartośc kalorii, składników odżywczach i witamin zapewni kulturyście maksymalny przyrost ciała. Preparat przeznaczony jest dla zawodników szczupłych o szybkiej przmianie materii w okresie budowania masy ciała i siły mięśniowej a także dla przedstawicieli sportów wytrzymałościowych w celu całościowego uzupełnienia diety.

Sposób użycia:
około 50g (5 łyżek stołowych) rozpuścić w 250ml wody lub mleka.

 

  • Dni treningowe: spożywać cztery razy dziennie: rano po przebudzeniu, dwie godziny przed treningiem, około pół godziny po treningu, godzinę przed snem.
  • Dni nietreningowe: spożywac trzy razy dziennie: zaraz p posiłku lub jako smaczny osobny posiłek (szczególnie z uwzglęnieniem porannej i wieczornej porcji). 

SUPER JAKOŚĆ W NAJNIŻSZEJ CENIE!SKŁAD:


Wartość energetyczna w: 100g / 50 g (1 porcji)
1607 kJ / 378 kcal 804 kJ / 189 kcal
Wartość odżywcza w: 100 g / 50 g (1 porcji)
białko 20,1 g / 10,0 g
węglowodany 72,3 g / 36,2 g
tłuszcz 0,9 g / 0,5 g

Zawartość witamin w: 100 g / 50 g (1 porcji)
Witamina C 30,0 mg / 15,0 mg (25 %*)
Niacyna 9,0 mg / 4,5 mg (25 %*)
Witamina E 5,0 mg / 2,5mg (25 %*)
Kwas pantotenowy 3,0 mg / 1,5 mg (25 %*)
Witamina B6 1,0 mg / 0,5 mg (25 %*)
Witamina B2 0,8 mg / 0,4 mg (25 %*)
Witamina B1 0,7 mg / 0,35 mg (25 %*)
Kwas foliowy 100 µg / 50 µg (25 %*)
Biotyna 80 µg / 40 µg (25 %*)
Witamina B12 0,5 µg / 0,25 µg (25 %*)
*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia (RDA)

Zawartość aminokwasów w: 100 g białka
Alanina 3,9 g
Arginina 3,1 g
Kwas asparaginowy 6,9 g
Cystyna/Cysteina 2,7 g
Kwas glutaminowy/Glutamina 26,5 g
Glicyna 2,5 g
Histydyna 1,9 g
Izoleucyna 4,3 g
Leucyna 9,3 g
Lizyna 6,1 g
Metionina 2,2 g
Fenyloalanina 4,7 g
Prolina 8,4 g
Seryna 5,2 g
Treonina 4,2 g
Tryptofan 1,5 g
Tyrozyna 3,4 g
Walina 4,4 g

100% CZYSTY MONOHYDRAT KREATYNY W PROSZKU!
W NASZYM PALKIECIE OTRZYMUJESZ JĄ GRATIS !CREATINE POWDER TO:

  • 20-30% Więcej siły

  • 6 kg suchej masy mięśniowej podcas jednego cyklu

  • Szybsza regeneracja

  • Większa wytrzymałość

  • Ograniczony rozpad białek podczas intensywnego treningu

  • 100% Czystej kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku


 

Creatine Powder to 100% czysty monohydrat kreatyny w formie łatwo rozpuszczalnego proszku, wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika wysokoenergetycznych grup fosforanowych, potrzebnych do syntezy ATP. Posiada działanie anaboliczne i antykataboliczne, poprawia równowagę azotową i ogranicza rozpad białek podczas intensywnego treningu. Kreatyna przyczynia się do skrócenia czasu regeneracji po treningu oraz posiada zdolność neutralizowania zakwaszenia mięśni.

KREATYNA TO OBECNIE NAJSKUTECZNIEJSZY I NAJPOPULRNIEJSZY SUPLEMENT STOSOWANY NA ŚWIECIE PRZEZ SPORTOWCÓW. STOSOWANIE TEGO SUPLEMENTU ZNACZĄCO ZWIĘKSZA MASĘ CIAŁA, SIŁĘ ORAZ WYDOLNOŚĆ

Około 30 źródeł naukowych potwierdza, iż suplementacja kreatyną wspomaga wzrost siły oraz masy mięśniowej. Ten zadziwiający efekt zaobserwowano u osób, które trenowały intensywnie wykorzystując 80 – 120 % swojej naturalnej maksymalnej siły i dodatkowo spożywały kreatynę przez okres ok. 3 miesięcy. Mięśnie, dzięki dużemu zapasowi kreatyny, były o wiele bardziej wydolne, a masa mięśniowa zwiększała się o wiele bardziej niż normalnie. Kreatyna zwiększa uwodnienie mięśni, co pozytywnie wpływa na zachodzące w organizmie procesy anaboliczne i wzmaga syntezę białek mięśniowych oraz redukuje katabolizm mięśni. Doskonałe zaopatrzenie wszystkich komórek w wodę w połączeniu z pobudzeniem organizmu do tworzenia białek mięśniowych wspomaga powstawanie mięśni. Monohydrat kreatyny podnosi zawartość kreatyny w mięśniach oraz aktywność molekuły ATP (adenozynotrifosforan) odpowiedzialnej za tworzenie komórek oraz wytwarzanie energii oraz siły w organizmie. Dzięki zastosowaniu kreatyny firmy Hi Tec możliwe jest uzyskanie od 4 do 7 kg masy mięśniowej podczas jednego cyklu.


Sproszkowana forma kreatyny zapewnia lepszą rozpuszczalność i pełniejsze wchłanianie Monohydrat kreatyny doskonale nadaje się na pierwszy cykl kreatynowy dla początkujących, którzy dzięki zastosowaniu tego suplementu mogą spodziewać się doskonałych przyrostów masy mięśniowej.


Sposób użycia: rozpuścić 1 łyżeczkę (ok. 3 g) od herbaty preparatu w 250 ml soku owocowego lub wody z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy).

Chcesz uzyskać jeszcze lepszy efekt wchłaniania kreatyny? W tym celu zalecymy również stosowanie następujących produktów, a wszystkie znajdziesz na naszych aukcjach:

 W celu poprawienia wchłaniania kreatyny aż o 60% zalecamy stosować Anabolic Juice. Stosować między posiłkami na możliwie pusty żołądek.

  • Faza nasycenia: przez pierwsze 3 dni stosować 6 porcji dziennie, następnie przez kolejne 2 dni stosować 5 porcje dziennie.

  • Faza podtrzymująca: przez kolejne dni, aż do zakończenia cyklu, stosować 2,3 porcje dziennie, najlepiej przed i po treningu. Po 6 tygodniach stosowania preparatu należy zrobić 4 tygodnie przerwy!


Podczas stosowania kreatyny należy pić dużo wody, Stosować na możliwie pusty żołądek tj. 30 minut przed posiłkiem lub 2h po posiłku.

Opinie o Hi Tec Whey Mass Builder 3kg + Creatine 500g + Shaker

Write a review

Hi Tec Whey Mass Builder 3kg + Creatine 500g + Shaker

Hi Tec Whey Mass Builder 3kg + Creatine 500g + Shaker

SUPER ZESTAW PROMOCYJNY!!RAZEM OTRZYMUJESZ AŻ 6 kg GAINERA ORAZ KREATYNĘ DLA LEPSZYCH EFEKTÓW I SHAKER WPROST IDEALNY DO SPORZĄDZENIA ULUBIONEJ ODŻYWKI WHEY MASS BUILDER to ...

21 other products in the same category: