Hi Tec - KTP 200k + HMB 200k View larger

Hi Tec - KTP 200k + HMB 200k

HT10033

New product

SUPER MASS PROFESSIONALnajlepszy gainer w wersji profesjonalnej! 3kg+1kg (folia) gratisfirma Hi Tec Standardowa cena 169,80 pln cena promocyjna: TYLKO 119 zł !!! DOSTAJESZ 4 KG ...More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

94,99 zł tax incl.

 


KTP KREATYNA
200 kaps
PRZEDSTAWIAMY MIKRONIZOWANY MONOHYDRAT KREATYNY - MEGA MIĘŚNIE GWARANTOWANE!KTP Creatine to najwyższej jakości monohydrat kreatyny w łatwych do przełknięcia żelatynowych kapsułkach wzbogacony o witaminy z grupy B, niezbędne w prawidłowym przebiegu procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym.

Kreatyna pełni w komórkach organizmu rolę bardzo ważnego przenośnika energii, zużywanej m.in. do skurczu mięśni, biosyntezy ważnych makrocząsteczek: białek, glikogenu mięśniowego.

Kreatyna znacznie potęguje siłę skurczu mięśnia, zwiększa uwodnienie komórek mięśniowych, ułatwia adaptację organizmu do wysiłku fizycznego oraz nasila procesy anaboliczne w tkance mięśniowej. Kreatyna posiada również silne działanie antykataboliczne oraz neutralizuje zakwaszenie mięśni.

Stosowanie KTP Creatine jest niezbędne w przypadku dyscyplin siłowych (podnoszenie ciężarów, trójbój siłowy, kulturystyka) oraz szybkościowo-siłowych (sprinty).

Dzięki zastosowaniu kreatyny firmy Hi Tec - możliwe jest uzyskanie od 4 do 7 kg masy mięśniowej podczas jednego cyklu.


NIE CZEKAJ AŻ INNE KREATYNY ZACZNĄ DZIAŁAĆ! Z KTP GWARANTUJEMY: 20-30% WIECEJ SIŁY, 6 KG SUCHEJ MASY MIĘŚNIOWEJ PODCZAS JEDNEGO CYKLU, SZYBSZA REGENERACJA, OGRANICZONY ROZPAD BIAŁEK PODCZAS INTENSYWNEGO TRENINGU!

 

Kapsułki umożliwiają precyzyjne dawkowanie substancji czynnej oraz osłaniają cenną kreatynę przed kwaśnym środowiskiem soku żołądkowego.

Certyfikat jakości zapewnia minimalne stężenie produktów ubocznych takich jak: kreatynina, dicyjanodiamid (DCD), dihydrotriazyna, tiomocznik powstałe podczas procesu technologicznego i przechowywania.

Mała średnica cząstek kreatyny zapewnia lepszą rozpuszczalność, pełniejsze wchłanianie i sprawniejszy transport do tkanek oraz zmniejsza potencjalne dolegliwości ze strony układu pokarmowego. Mikronizowany monohydrat kreatyny doskonale nadaje się na pierwszy cykl kreatynowy dla początkujących którzy dzięki zastosowaniu tego suplementu mogą spodziewać się doskonałych przyrostów masy mięśniowej.

Sposób użycia: kapsułki obficie popijać sokiem owocowym lub wodą z glukozą lub sacharozą (cukier stołowy).

 


Faza nasycenia: przez pierwsze 2 dni stosować 4 razy po 5 kapsułek w ciągu dnia, następnie przez kolejne 3 dni stosować 2-3 razy dziennie po 5 kapsułek.

Faza podtrzymująca: przez kolejne dni, aż do zakończenia cyklu kreatynowego, stosować 2-3 razy dziennie po 3 kapsułki. Po 6 tygodniach stosowania preparatu należy zrobić 4 tygodnie przerwy.

Podczas stosowania kreatyny należy pić dużo wody, Stosować na możliwie pusty żołądek tj. 30 minut przed posiłkiem lub 2h po posiłku.Wartość odżywcza w: 30 kapsułkach
Białko: 3,24 g
Węglowodany: 0,0 g
Tłuszcz: 0,24 g
Monohydrat kreatyny 26,31g

Wartość energetyczna: 2,1 kJ / 15 kcal

Witaminy w: 30 kapsułkach
Niacyna 95,1mg (528 %)
Witamina B6 10,5 mg (525 %)
Witamina B12 5,4 μg (540 %)

*) – stopień realizacji zalecanego dziennego spożycia

 

 


Hi Tec - HMB 200kaps.Co Cię czeka w skrócie dzięki HMB..

  • Jednoczesny wzrost masy mięśniowej i redukcja tkanki tłuszczowej

 

  • Zabezpieczenie przed rozpadem białek mięśniowych, który zawsze ma miejsce podczas treningu i po jego zakończeniu

 

  • Szybsza regeneracja

 

  • Większa wytrzymałość

 

  • Gwarancja stałego oraz długotrwałego efektu przyrostu masy

 

  • Przeciwdziałanie redukcji tkanki mięśniowej postępującej wraz z wiekiem


  • Lepsza wydolność tlenowa organizmu 

 

HMB w kapsułkach to silny antykatabolik w postaci soli wapniowej kwasu β-hydroksy β-metylomasłowego. HMB jest produktem metabolizmu leucyny, uwalnianej z białek mięśniowych w procesie proteolizy. Pierwszym etapem rozpadu tego aminokwasu, odbywającym się w mięśniach pod wpływem wysiłku fizycznego, jest pojawienie się kwasu α-ketoizokapronowego (KIC), który transportowany jest do komórek wątroby. Tam ulega przekształceniu w cytoplazmie komórkowej do HMB lub w mitochondriach (siłowniach komórkowych) do ciał ketonowych. Następnie HMB, dostając się z powrotem do krwiobiegu, rozprowadzany jest po organizmie, gdzie pełni dwie zasadnicze funkcje.

Po pierwsze hamuje enzymy proteolityczne w mięśniach, degradujące białka mięśniowe, dzięki czemu znacznie ogranicza katabolizm (rozpad) wysiłkowy jak i powysiłkowy tkanki mięśniowej. Po drugie, jako prekursor HMG-CoA i mewalonianu, jest głównym źródłem syntezy cholesterolu m.in. w komórkach mięśniowych, gruczołowych, układu odpornościowego. Cholesterol jest niezbędnym składnikiem błon biologicznych, zużywanym w procesie regeneracji uszkodzonych komórek lub syntezy nowych.

HMB przyspiesza adaptacje organizmu do zwiększonego wysiłku fizycznego, znacznie ogranicza uszkodzenia wywołane intensywnym treningiem, pobudza wzrost beztłuszczowej masy mięśniowej, zwiększa jej siłę i wytrzymałość a także wpływa korzystnie na wydolność tlenową organizmu. Ponadto kwas β-hydroksy β-metylomasłowy hamuje gromadzenie tłuszczu zapasowego w organizmie. HMB to idealny produkt dla każdego sportowca, pragnącego w krótkim czasie poprawić jakość umięśnienia.

Warto zapamiętać...

Często zdarza iż mimo intensywnych treningów nie osiągamy oczekiwanych efektów w postaci przyrostów masy mięsniowej. Bardzo często spowodowane jest to tym iż skupiamy się tylko na sferze anabolicznej (przyrostu masy mięśniowej, zapominając że w organizmie wystepuje jeszcze mi.in zjawisko katabolizmu, polegające na nieustannym rozmontowywaniu naszych miesni. Proces ten odbywa sie nieustannie podczas większych obciążeń organizmu, niezaleznie od nas i niezaleznie czy to sie nam podoba czy nie. Po zastosowaniu HMB katabilizm białek zostaje znacząco ograniczony, a co za tym idzie wiele procesów syntezy w organizmie służy w pierwszej lini zwiększaniu masy mięśniowej, a nie odbudowie zredukowanej muskulatury.

UWAGA!

Stosując HMB firmy Hi Tec - możesz w ciągu 6 tygodni uzyskać 2 kilogramowy przyrost masy mięśniowej, jednocześnie redukując zawartość tkanki tłuszczowej. Oczekiwać możesz wprawdzie niezbyt szybkiego (w porównaniu do kreatyny) -ale i na to położony jest akcent - stałego i przede wszystkim długotrwałego przyrostu masy mięśni, który nie musi być ograniczany przerwami w spożyciu , związnymi zazwyczaj z osłabieniem wyników.

HMB nie powinno być w żadnym wypadku porównywane z kreatyną. Kreatyna działa bardzo szybko, ale po kilku (najczęściej 4-6) tygodniach jej działanie słabnie. Jeżeli wszystko przebiega pomyślnie, można dzięki niej zwiększyć masę mięśni o około 6 kg i osiągnąć zdecydowany przyrost siły, jednak przy stosowaniu samej kreatyny dalsze przyrosty masy i siły będą się zmniejszać. Natomiast HMB działa trochę wolniej ale stale.

Sposób użycia:

  • Dni treningowe : 2 kaps. rano na czczo, 2 kaps. ok. 45 min przed treningiem, 2 kaps bezpośrednio po treningu, 2 kaps przed snem.

 

  • Dni nietreningowe: 2 kaps. rano na czczo, 2 kaps w ciągu dnia między posiłkami, 2 kaps przed snem.Substancje szczególne i witaminy w 1 kapsułce:

Ca-HMB 625 mg
HMB 500 mg

Substancje szczególne i witaminy w 100g:

Ca-HMB 83,3 g
HMB 66,6 g

 

Opinie o Hi Tec - KTP 200k + HMB 200k

Write a review

Hi Tec - KTP 200k + HMB 200k

Hi Tec - KTP 200k + HMB 200k

SUPER MASS PROFESSIONALnajlepszy gainer w wersji profesjonalnej! 3kg+1kg (folia) gratisfirma Hi Tec Standardowa cena 169,80 pln cena promocyjna: TYLKO 119 zł !!! DOSTAJESZ 4 KG ...

14 other products in the same category: