Reduced price! Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate - 200kaps. View larger

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate - 200kaps.

HT00047

5907534281347

New product

Producent: HI TEC TCM KREATYNAJabłczan kreatyny200 kaps DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS ZBUDUJ AŻ DO 6 KG SUCHEJ MASY! JABŁCZAN KREATYNY TO NAJNOWOCZEŚNIEJSZA FORMA KREATYNY!!! ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Hi Tec
Hi Tec

35,00 zł tax incl.

-20.45%

44,00 zł tax incl.

 


TCM KREATYNA
Jabłczan kreatyny

200 kapsZBUDUJ AŻ DO 6 KG SUCHEJ MASY!

 

JABŁCZAN KREATYNY TO JEDNA Z NAJLEPSZYCH FORM KREATYNY!!!:


  • 20-30% WIECEJ SIŁY
  • NAJWYŻSZA JAKOŚĆ
  • TRWAŁY EFEKT
  • JUŻ PO KILKU DNIACH STOSOWANIA ZAUWAŻYSZ ZNACZNY WZROST SIŁY I MASY MIĘŚNIOWEJ

    Jabłczan kreatyny to substancja powstająca w reakcji kreatyny i kwasu jabłkowego. Charakteryzuje się wielokrotnie lepszą rozpuszczalnością w wodzie niż tradycyjne kreatyny (monohydraty, pirogroniany, cytryniany itp.) Nie jest to bez znaczenia ponieważ organizm pobiera z przewodu pokarmowego tylko to co pozostaje w stanie rozpuszczonym. Cząsteczki jabłczanu ułatwiają produkcję rodników fosforanowych, wiązanie ich z kreatyną oraz syntezę aktywnej anabolicznie i ergogenicznie fosforokreatyny, zapobiegając bolesnym skurczą mięśniowym oraz łagodzą przewlekła dokuczliwą obolałość mięśniową.

    Charakteryzuje się niższą retencją wody i dużo większą zdolnością produkcji ATP ( adenozyno trójfosforan) w porównaniu do innych kreatyn. TRI-CREATINE MALATE to najwyższej jakości jabłczan kreatyny, który wielokrotnie potęguje anaboliczne, ergogeniczne i antykataboliczne działanie kreatyny. Połączenie trzech cząsteczek kreatyny z jedną cząsteczką jabłczanu zabezpiecza grupy funkcyjne kreatyny czyniąc ją dużo bardziej stabilną w kwaśnym środowisku soku żołądkowego  oraz wewnątrz pracujących komórek mięśniowych. Efektem jest dużo lepsze wykorzystanie kreatyny przez komórki mięśniowe oraz zahamowanie rozpadu kreatyny do nieaktywnej kreatyniny.Dzięki temu, że jabłczan kreatyny dużo lepiej rozpuszcza się w wodzie może być znacznie szybciej wchłonięty do krwiobiegu i dużo efektywniej transportowany do komórek mięśniowych.

    Ponadto molekuła kwasu jabłkowego stymuluje w komórkach produkcję energii, dzięki czemu współdziała z kreatyną w generowaniu skurczów włókien mięśniowych. Tri-Creatine Malate to preparat 2 w 1 - połączenie kreatyny z jabłczanem umożliwia skuteczniejszą generację energii w komórkach mięśniowych, niezbędną do przeprowadzenia intensywnego treningu.

Opinie o Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate - 200kaps.

Write a review

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate - 200kaps.

Hi Tec - TCM Tri Creatine Malate - 200kaps.

Producent: HI TEC TCM KREATYNAJabłczan kreatyny200 kaps DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS ZBUDUJ AŻ DO 6 KG SUCHEJ MASY! JABŁCZAN KREATYNY TO NAJNOWOCZEŚNIEJSZA FORMA KREATYNY!!! ...

22 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: