Olimp - Therm Line II - 120kaps. View larger

Olimp - Therm Line II - 120kaps.

OL00112

New product

Czy to wina wieku lub uwarunkowań genetycznych? A może zbyt dobrze lubimy zjeść lub za mało się ruszamy? Bez względu na to, co predysponuje nas do nadwagi, jedno jest pewne...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

This product is no longer in stock

Producent: Olimp
Olimp

65,00 zł tax incl.

OLIMP - Therm Line II blistr. - 120 kaps.

DLACZEGO PRZYBIERAMY NA WADZE?

Czy to wina wieku lub uwarunkowań genetycznych? A może zbyt dobrze lubimy zjeść lub za mało się ruszamy? Bez względu na to, co predysponuje nas do nadwagi, jedno jest pewne: organizm zbyt chętnie magazynuje kalorie oraz słabo je spala. Jednym słowem, problem tkwi w przemianie materii.

Przyczyny pogorszenia metabolizmu mogą być różne: niewłaściwa dieta, brak aktywności fizycznej, rzucenie palenia, zbyt częste kuracje odchudzające, niektóre zaburzenia zdrowotne, itp. Skuteczna walka z nadwagą jest więc możliwa tylko wtedy kiedy nasz metabolizm mocno się uaktywni. A w tym najbardziej pomagają hormony. Adrenalina i noradrenalina Te dwie wyjątkowe substancje produkowane przez organizm przyspieszają akcje serca, zwiększają ciśnienie krwi oraz silnie intensyfikują rozpad komórek tłuszczowych. Są szczególnie aktywne w warunkach zwiększonego wysiłku fizycznego, stąd wszelkie programy odchudzające wspierane aktywnością ruchową odznaczają się wyjątkową skutecznością.

Kiedy brakuje ruchu fizycznego , hormony odpowiedzialne za pobudzanie przemiany materii i spalanie tłuszczu hamują swoją aktywność, udostępniając miejsca substancjom odpowiedzialnym za magazynowanie kalorii. Efekt Obniżenie tempa metabolizmu i wzrost masy tłuszczowej ciała. Nie wiec dziwnego, że systematyczny ruch fizyczny uważany jest za najbardziej skuteczny lek odchudzający.

 

A JEŻELI KTOŚ NIE LUBI ĆWICZYĆ?

Niekoniecznie musi być skazany na nadwagę. Co więcej, stosując odpowiednie metody może przyspieszyć swoja przemianę materii i uaktywnić tempo spalania tłuszczu, nawet bez większej aktywności fizycznej.

Jak to możliwe? Aktywność hormonów odpowiedzialnych za przemianę materii i spalanie tłuszczu może zostać uaktywniona czynnikami żywieniowymi, poprzez zastosowanie naturalnych substancji o tzw. działaniu termogenicznym.

 

TERMOGENIKI- CO TO TAKIEGO ?

Pod tajemniczym hasłem kryją się specjalne składniki odpowiedzialne za produkcję ciepła przez organizm, czyli wzmożone spalanie kalorii.

Związki termogeniczne występują w różnych produktach żywnościowych, jednak ze względu na niewielkie ich stężenie w pokarmie nie wywołują spektakularnych efektów.

Wyjątkowe możliwości stwarza jednak zastosowanie termogeników w formie suplementacji żywieniowej (OLIMP THERM LINE ) . Specjalnie wyselekcjonowane związki termogeniczne z pokarmów roślinnych silnie pobudzają aktywność metaboliczną organizmu, stymulują rozpad tkanki tłuszczowej oraz wzmagają spalanie jej zasobów z dużym rozproszeniem energii.

W efekcie dochodzi do przyspieszenia przemiany materii, wzrostu temperatury ciała i silnego uszczuplenia rezerw tłuszczowych. Pod wpływem suplementacji , w organizmie zachodzą przemiany metaboliczne podobne jak pod wpływem aktywnych ćwiczeń fizycznych

RECEPTA NA SZCZUPŁĄ SYLWETKĘ OLIMP THERM LINE to suplement diety zawierający w swoim składzie najsilniejsze, poznane dotąd substancje żywieniowe o działaniu termogenicznym( wpływające na spalanie tkanki tłuszczowej pod wpływem zwiększonej termogenezy/ temperatury) oraz składniki aktywnie wspierające ich działanie:
Składnik aktywnyDziałanie
Katechiny z zielonej herbatyzwiększają wydatek energetyczny w wyniku nasilania termogenezy. Jednocześnie wzmagają aktywność enzymów odpowiedzialnych za proces rozpadu komórek tłuszczowych oraz hamują działanie związków, które tłuszcz odkładają
Synefryna z gorzkiej pomarańczySilnie przyspiesza przemianę materii, zmniejsza apetyt oraz zwiększa wykorzystanie kwasów tłuszczowych w przemianach energetycznych.
Guarana, kofeinaprzyspiesza tempo metabolizmu, pobudza uwalnianie kwasów tłuszczowych do krwiobiegu, wpływa oszczędzająco na zasoby cukrów i białek w mięśniach
L-karnitynaprzyspiesza końcowy etap spalania kwasów tłuszczowych, finalizuje proces redukcji tłuszczu, poprawia wydolność
L-tyrozynawpływa na poprawę samopoczucia, wytrzymałości fizycznej, przeciwdziała atakom głodu i zmienności nastrojów towarzyszącym kuracjom odchudzającym.

 

JAK DZIAŁA THERM-LINE? DLA KOGO JEST OLIMP THERM LINE ?

OLIMP THERM LINE polecany jest szczególnie osobom: o słabej przemianie materii, z dużą skłonnością do szybkiego przebierania na wadze nie ćwiczącym, wykonującym na co dzień pracę siedzącą rzucającym palenie tytoniu stosującym niskoenergetyczne diety odchudzające w celu uniknięcia efektu jo-jo.

OLIMP THERM LINE - także dla aktywnych Ze względu na swój złożony skład, suplement OLIMP THERM LINE usprawnia wiele procesów fizjologicznych w organizmie warunkujących poprawę zdolności wysiłkowych w różnych formach aktywności ruchowej.

Składniki aktywne suplementu pobudzają ośrodkowy układ nerwowy, usprawniają pracę układu sercowo-naczyniowego, nasilają spalanie kwasów tłuszczowych oraz działa oszczędzająco na zasoby cukrów i białek w mięśniach. Z powodzeniem, suplement może więc znaleźć zastosowanie także wśród osób aktywnie usprawniających sport, których priorytetem jest wzrost wydolności, redukcja tkanki tłuszczowej oraz wzmocnienie tkanki mięśniowej.

 

Zastosowanie:

Preparat polecany osobom dorosłym, otyłym i aktywnym fizycznie, jako środek ułatwiający odchudzanie. Preparatu nie należy stosować w przypadku ciąży, karmienia, chorób serca, nadciśnienia i skłonności do depresji. Przed rozpoczęciem terapii odchudzającej zaleca się konsultację z lekarzem lub dietetykiem. Zalecana dzienna porcja : 2 kapsułki 2 razy dziennie - ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.

Skład:

Ekstrakt guarany, ekstrakt zielonej herbaty, ekstrakt z gorzkiej pomarańczy, winian l- karnityny, L-tyrozyna, kofeina, celuloza mikrokrystaliczna – substancja wypełniająca, stearynian magnezu- substancja przeciwzbrylająca, żelatyna - otoczka kapsułki.

Informacja żywieniowa 2 kapsułki
4 kapsułki100 g
Ekstrakt zielonej herbaty EGCG (55%)
300 mg 600 mg 20,35 g
w tym EGCG Epigallocatechin Gallate
165 mg330 mg 11,19 g
Ekstrakt z gorzkiej pomarańczy
250 mg500 mg 16,96 g
Ekstrakt guarany
250mg500 mg 16,96 g
w tym kofeina
50 mg100 mg 3,39 g
Kofeina
70 mg140 mg 4,75 g
L-tyrozyna
100 mg200 mg 6,78 g
Winian L-karnityny
200 mg400 mg13,57 g

Sposób użycia:

Zalecana dzienna porcja: 2 kapsułki 2 razy dziennie – ok. 30 min. przed śniadaniem i obiadem.

Opinie o Olimp - Therm Line II - 120kaps.

Write a review

Olimp - Therm Line II - 120kaps.

Olimp - Therm Line II - 120kaps.

Czy to wina wieku lub uwarunkowań genetycznych? A może zbyt dobrze lubimy zjeść lub za mało się ruszamy? Bez względu na to, co predysponuje nas do nadwagi, jedno jest pewne...

30 other products in the same category: