Trec - Beta-Alanine 120kaps View larger

Trec - Beta-Alanine 120kaps

TREC00022

5901828349973

New product

Producent: TREC BETA-ALANINE 700Znakomicie poprawia wytrzymałość i wydolność 120 kapsułek DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS • Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach • ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

29,19 zł tax incl.

BETA-ALANINE 700
Znakomicie poprawia wytrzymałość i wydolność


120 KAPS

• Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach

• Poprawia wytrzymałość i wydolność

• Skuteczna dawka beta-alaniny


BETA-ALANINE 700 zawiera najwyższej jakości beta-alaninę, która wspomaga organizm w trakcie intensywnych i długotrwałych wysiłków fizycznych. Składnik ten jest głównym prekursorem karnozyny – naturalnej substancji o działaniu buforującym. BETA-ALANINE 700 ogranicza zakwaszenie włókien mięśniowych, co przekłada się na wzrost ich eksplozywnej siły i wydolności w trakcie ćwiczeń oraz przyspiesza pełną regenerację potreningową organizmu. BETA-ALANINE 700 polecany jest we wszystkich dyscyplinach sportowych, zarówno o charakterze tlenowym jak i beztlenowym.

KORZYŚCI PŁYNĄCE ZE STOSOWANIA BETA ALANINY TREC:

 • Zwiększa eksplozywną moc mięśni

 • Zwiększa masę mięśniową

 • Wzmaga anaerobową wytrzymałość mięśniową

 • Zwiększa wytrzymałość aerobową

 • Podnosi wydajność ćwiczeń, przez co można trenować dłużej i ciężej


  Czy beta-alanina jest bezpieczna?
  Nie jest to najczęściej zadawane pytanie, a powinno być. Większość ludzi dba głównie o przyrost mięśni, dobry wygląd i osiąganie coraz to lepszych wyników, ale bezpieczeństwo nie powinno być bagatelizowane. Właśnie ono powinno być pierwszym pytaniem przy wyborze nowego suplementu.


  Odpowiedzią na pytanie dot. bezpieczeństwa jest głośne tak. Badania, trwające przez 12 tygodni przyjmowania beta-alaniny, zbadały wiele szeregów wskaźników biochemicznych, hematologicznych i hormonalnych krwi i żadne negatywne zmiany się nie pojawiły. Podczas gdy jest to niemożliwe by stwierdzić, że beta-alanina jest 100% bezpieczna dopóki badania długoterminowe nie zostaną dokończone, wiemy, że do 12 tygodni suplementacji nią jest w gruncie rzeczy bezpieczna.

  Czy beta-alanina zastępuje kreatynę?
  Beta-alanina nie zastępuje kreatyny. Działają obie substancje różnie, a kreatyna jest wciąż skuteczna w celu maksymalizacji siły i mocy. Tak czy inaczej, powinny być zażywane razem jako maksymalne uderzenie.


  Ile beta-alaniny potrzeba by osiągnąć wzrost wyników?
  Badanie pokazało, że można brać jej ilość z przedziału od 3,2g do 6,4g dziennie żeby skutecznie podnieść poziom karnozyny i polepszyć swoje wyniki. Ostatnie badanie pokazuje, że zażywanie 4-5g beta-alaniny dziennie podnosi poziom karnozyny i wyniki na takim samym poziomie jak dawka 6,4g dziennie.

  Badania wykazały, że beta-alanina podnosi poziom karnozyny średnio o 42-80%, w zależności od przyjmowanej dawki.

  Kto może czerpać korzyści z beta-alaniny?

 • Każda osoba ćwicząca z zamiarem wzrostu czystej masy mięśniowej i siły
 • Wszyscy, którzy zaangażowani są w ćwiczenia wymagające siły, mocy i wytrzymałości mięśniowej.
 • Ćwiczący, którzy zatrzymali się na pewnym poziomie i szukają suplementu, który wyniesie ich na wyższy poziom.


  Kiedy zauważymy znaczące korzyści?
  Widoczne korzyści zauważymy już po około 2 tygodniach, jednak u niektórych może to trwać nawet 1 tydzień. Jak tylko poziom karnozyny wrośnie, korzyści będą kontynuowane. Najbardziej widoczne rezultaty zazwyczaj są odnotowywane w przeciągu 3-4 tygodni, ale na tym się nie kończą.


  Ostatnie badanie pokazuje, że poziom karnozyny dalej wzrasta przez okres minimum 12 tygodni dlatego też zalecamy branie beta-alaniny przez conajmniej 3 miesiące żeby zoptymalizować poziom karnozyny.

  Natychmiastowe efekty: wielu testujących odczuwa intensywne ukrwienie od pierwszej porcji beta-alaniny. To odczucie pojawia się gdyż beta-alanina podnosi poziom karnozyny a karnozyna jest potężnym prekursorem w tworzeniu syntezy tlenku azotu.

Skład:

KŁADNIKI AKTYWNEZAWARTOŚĆ W JEDNEJ PORCJI:
Beta alanina2800mg

Dawkowanie:

Zaleca się stosowanie preparatu Beta-ALANINE 700 do 4 kapsułek dziennie, popijając je szklanką wody – około 30 minut przed treningiem (w tzw. dni treningowe), natomiast 2 kapsułki dwa razy dziennie w tzw. dni nie treningowe - najlepiej około.30 minut przed jedzeniem.

Opinie o Trec - Beta-Alanine 120kaps

Write a review

Trec - Beta-Alanine 120kaps

Trec - Beta-Alanine 120kaps

Producent: TREC BETA-ALANINE 700Znakomicie poprawia wytrzymałość i wydolność 120 kapsułek DATA WAŻNOŚCI SUPLEMENTU PONAD ROK OPIS • Zwiększa poziom karnozyny w mięśniach • ...

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: