Scitec - Beff Aminos 200tabl. View larger

Scitec - Beff Aminos 200tabl.

New product

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej - Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów - Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne Wołowina jest uznanym źródłem ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

89,00 zł tax incl.

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej 

- Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów
 

- Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne 

Wołowina jest uznanym źródłem białka wśród doświadczonych zawodników. Zazwyczaj białka są enzymatycznie cięte w celu uzyskania biologicznie dostępnych peptydów. Peptydy BEEF AMINOS nie są otrzymywane przy użyciu związków chemicznych, wyprodukowano pod wysokim ciśnieniem w celu uzyskania optymalnej, świeżej hydrolizy i czystego hormonu surowca wołowego. Wynikiem tego jest doskonałe trawienie, rozpuszczalność i wchłanianie! 

BEEF AMINOS dostarcza spektrum peptydów: około 15% peptydów ma wielkość cząsteczkową 6000 Da, 55% jest 3000 Da i łącznie 30% znajduje się w jako super formie peptydów z masy molekularnej - 500 Da lub niższej. Z mniejszych wstępnie strawionych peptydów krytycznych potreningowa regeneracja będzie znacznie szybsza, również balans azotowy będzie zwiększony, przez co białko nie będzie musiało być rozkładane w mniejszych rozmiarach. Umożliwi to szybką naprawę uszkodzonych mięśni, ponad to przyczynia się do bardziej efektywnego rozrostu mięśni w fazie przyrostu anabolicznego. 

Nasza formuła białkowa zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów. Są one niezbędne, ponieważ nie mogą być samoistnie wytwarzane przez organizm ludzki i muszą być dostarczone po przez naszą dietę. Prawdziwe białko wołowe zawiera wszystkie te aminokwasy, wraz z tryptofanem i nie są one sztucznie dodawane. W wielu przypadkach niektórzy producenci dodają białko kolagenu! Stosowanie peptydów jest szczególnie pożyteczne, gdy chodzisz na siłownię.

Zalecane dawkowanie

Zażyć jedną porcję (4 tabletki) bezpośrednio przed treningiem. 

Informacja o alergenach: 
Wyprodukowano w zakładzie przetwarzającym soję, białko jaj, gluten i orzeszki arachidowe. 

Uwaga: 
Podobnie jak w przypadku wszystkich innych programów treningowych lub żywieniowych, przed rozpoczęciem stosowania należy skonsultować się z lekarzem. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Produkt nie może być stosowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.

Opinie o Scitec - Beff Aminos 200tabl.

Write a review

Scitec - Beff Aminos 200tabl.

Scitec - Beff Aminos 200tabl.

Przyczynia się do utrzymania i rozwoju masy mięśniowej - Zapewnia wszystkie 9 niezbędnych aminokwasów - Optymalnie wspomaga procesy anaboliczne Wołowina jest uznanym źródłem ...

30 other products in the same category: