Scitec - G-Bomb - 308g View larger

Scitec - G-Bomb - 308g

SCIT00035

728633100514

New product

G-BOMB 308 gMultiwektorowy matrix glutaminowy!!!!SCITECPROSTO Z U.S.A! NAJLEPSZE POŁĄCZENIE GLUTAMIN POTRZEBNYCH DO BUDOWY MIĘŚNISUPER MATRIX = JESZCZE LEPSZE DZIAŁANIE! DZIĘKI G-BOMB ...More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Scitec
Scitec

85,00 zł tax incl.

G-BOMB
308 g
Multiwektorowy matrix glutaminowy!!!!


SCITEC


PROSTO Z U.S.A!

NAJLEPSZE POŁĄCZENIE GLUTAMIN POTRZEBNYCH DO BUDOWY MIĘŚNI

SUPER MATRIX = JESZCZE LEPSZE DZIAŁANIE!
DZIĘKI G-BOMB ZYSKUJESZ:

  • Najlepsze glutaminy do budowy mięśni w jednym matrixie!

  • Najtrwalszy i najłatwiej dostępny dla organizmu suplement diety!

  • Acetylowany, estryfikowany, zawiera dipeptydy i wolne formy glutaminy!

  • Przyspiesza syntezę białek, obniża poziom rozpadu mięśni i kortyzolu i wspomaga powiększanie się komórek!


Aminokwas L-glutamina – doskonale znany i popularny w formie suplementu – stanowi do 60 procent zasobów aminokwasów w mięśniach szkieletowych i jest wykorzystywany przez cały organizm. Glutamina zwiększa syntezę protein, obniża możliwość uszkodzenia mięśni, obniża poziom kortysolu i zwiększa objętość komórek. Dodatkowo glutamina może podnieść poziom hormonu wzrostu aż do 400%! . Ten aminokwas stabilizuje poziom cukru we krwi, może zwiększyć zapasy glikogenu, i redukuje zapotrzebowanie na cukier. Badania pokazały, że po intensywnym treningu poziom glutaminy w organiźmie może obniżyć się nawet o 50%.

Jedynym problemem związanym z suplementami glataminowymi jest to, iż zawierają one wolną formę L-glutaminy, która jest bardzo wrażliwa i nietrwała. Rozwiązaniem tego problemu jest G-BOMB, oparty na naszym zastrzeżonym multi-vector advanced glutamine matrix, który ma cztery rodzaje glutaminy.

Nasz produkt zawiera nie tylko wolną glutaminę wykorzystywaną przez system trawienny i odpornościowy, ale również inne trwałe i wysoce biodostępne formy. Mają one inne farmakinetyczne własności i są w stanie dotrzeć do komórek mięśniowych aby zapewnić im wszystkie ważne funkcje których sportowiec oczekuje od suplementu glutaminowego.

Wartośc odżywcza:1 porcja: 14 g

Zawartość opak: 420g/30 porcji

Wartość energetyczna w 1 porcji : 15 kcal/63 kj

100g 1 porcja % Dziennego zapotrzebowania

Tłuszcz: 0g 0gCukry: 0g 0g

Zastrzeżony G-BOMB multi-vector glutamine matrix 10000mg
Acetylowana glutamina analogowa: N-acetyl-L-glutamina
Wolna forma aminokwasu: L-glutamina
Estryfikowana forma molekuły: Glutamina etyl ester
Trwała glutamina dipeptyd: L-alanyl-L-glutamina

Skład: N-acetyl-L-glutamina, L-glutamina, glutamina ethyl ester, L-alanyl-L-glutamina, maltodextrin, naturalne i identyczne z naturalnym aromaty, sukraloza, acesulfame K, barwnik.

Sposób użycia:
14 g wymieszac w 300-400 ml wody. Wypić jedną porcję 30 minut przed treningiem i jedną zaraz po treningu. G-BOMB może okazać się skuteczny o innych porach dnia, np. przed porą snu. G-BOMB może być stosowany kilka razy dziennie aby ograniczyć zapotrzebowanie na cukier podczas diety.

Należy przyjmować pod kontrolą lekarza sportowego.

 

Opinie o Scitec - G-Bomb - 308g

Write a review

Scitec - G-Bomb - 308g

Scitec - G-Bomb - 308g

G-BOMB 308 gMultiwektorowy matrix glutaminowy!!!!SCITECPROSTO Z U.S.A! NAJLEPSZE POŁĄCZENIE GLUTAMIN POTRZEBNYCH DO BUDOWY MIĘŚNISUPER MATRIX = JESZCZE LEPSZE DZIAŁANIE! DZIĘKI G-BOMB ...

28 other products in the same category: