Trec - L-Glutamine Xtreme 200caps View larger

Trec - L-Glutamine Xtreme 200caps

TREC00114

5901828344916

New product

N-Acetyl L-Glutamine Extremal Strong

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

79,00 zł tax incl.

L-GLUTAMINE EXTREME to udoskonalona formuła jednego z najpopularniejszych preparatów aminokwasowych stosowanych w kulturystyce oraz innych sportach wyczynowych jakim jest glutamina.


Glutamina jest najważniejszym aminokwasem budującym nasze mięśnie. Przy każdym intensywnym treningu organizm zużywa ok. 30-40g tego składnika. Do odbudowy straconej glutaminy zużywane są białka z mięśniowe, powodując utratę tkanki mięśniowej. Zadaniem glutaminy jest powstrzymanie tego negatywnego dla organizmu procesu (glutamina hamuje m.in. produkcję enzymów niszczących białka), przyśpieszając w ten sposób regenerację powysiłkową , co prowadzi do szybszej odbudowy włókien mięśniowych .

L-GLUTAMINE EXTREME jest połączeniem w odpowiednich proporcjach farmaceutycznej mikrorozdrobnionej formy L-glutaminy z jej bardziej stabilną i bio-przyswajalną formą jaką jest N-acetyl L-glutaminy (NAG).Zalecana dzienna porcja do spożycia to 6-9 kapsułek.

W dni treningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: rano 2 kaps., bezpośrednio po treningu od 3-5 kapsułek, i 2 kapsułki przed snem.
W dni nietreningowe: L-GLUTAMINE EXTREME najlepiej przyjmować: 3 razy dziennie po 2-3 kaps. co 6 godz.

width=620

Opinie o Trec - L-Glutamine Xtreme 200caps

Write a review

Trec - L-Glutamine Xtreme 200caps

Trec - L-Glutamine Xtreme 200caps

N-Acetyl L-Glutamine Extremal Strong

28 other products in the same category: