Trec - ZMA Orginal - 120kaps. View larger

Trec - ZMA Orginal - 120caps.

TREC00237

5902114012397

New product

ZMA jest naukowo zaprojektowaną, testowaną i potwierdzoną laboratoryjnymi badaniami formułą zawierającą mineralne anaboliki...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

This product is no longer in stock

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

64,90 zł tax incl.

TREC - ZMA - 120 kaps. PODNIEŚ SWÓJ TESTOSTERON!!

 

1. Co to jest ZMA?
ZMA jest naukowo zaprojektowaną, testowaną i potwierdzoną laboratoryjnymi badaniami formułą zawierającą mineralne anaboliki. Substancje te zwiększają poziom własnego testosteronu o ponad 43%, hormonu wzrostu oraz IGF-1 (insulinopodobnego czynnika wzrostu) o ponad 20 %. ZMA jest kombinacją chelatowanych pierwiastków: cynku, magnezu oraz witaminy B6 w precyzyjnie dobranych proporcjach.

2. Co to znaczy chelatowane pierwiastki ?
Cynk i magnez używane do produkcji ZMA znacznie różnią się od tych pierwiastków dostępnych w formie suplementów w aptekach. W opatentowanym procesie wytwarzania, molekuły cynku i magnezu są ze sobą łączone przy obecności kwasu aspartamowego i zastosowaniu specjalnej formuły organicznej. Zjonizowana forma cynku i magnezu (z przyczepionymi aminokwasami) w połączeniu z witaminą B6, tylko w precyzyjnie dobranych proporcjach, posiada maksymalną wchłanialność. Uwaga!
Pierwiastki nie chelatowane nie mają właściwości wpływania na produkcję hormonów.

3. Jak działa ZMA?
Naturalna przemiana androstendionu w testosteron musi przebiegać z udziałem cynku. Jeśli poziom cynku jest niski, powyższa przemiana przebiega wolno, a produkcja testosteronu jest niższa. Podobne znaczenie ma magnez, dlatego dla uzyskania optymalnych efektów produkcji testosteronu te dwa pierwiastki muszą być przyjmowane razem. Witamina B6 pomaga natomiast w przyswajaniu cynku i magnezu.
Spadek poziomu testosteronu prowadzi do wydzielania katabolicznego hormonu kortyzolu, a ten wywołuje negatywny proces rozpadu białek czyli katabolizm. Niepożądanym skutkiem katabolizmu jest utrata siły i masy mięśniowej, dlatego niezbędne jest utrzymywanie wysokiego poziomu własnego testosteronu. Sportowcy zażywający ZMA przed snem twierdzą, że śpi im się lepiej, sen staje się głęboki i dzięki temu czują się mocno wypoczęci, a na kolejnych treningach mają lepszą wytrzymałość oraz siłę. Uważa się, że głęboki, dający wypoczynek sen jest sekretem do maksymalizowania anabolicznych procesów. Dla utrzymania wysokiego poziomu testosteronu, czołowi kulturyści zażywają ZMA pomiędzy cyklami.4. Dawkowanie i skład

ZMA należy stosować w ilości 2 kapsułek dziennie na pusty żołądek od 30-60 min przed snem. W celu zwiększenia siły podczas intensywnych treningów zaleca się również stosowanie ZMA 60 min przed treningiem. Należy unikać stosowania równocześnie innych preparatów witaminowych oraz suplementów zawierających wapń, ponieważ wapń utrudnia przyswajanie cynku przez organizm.

Uwaga! Nie zaleca się stosowania ZMA poniżej 21 roku życia, ponieważ może to spowodować zbyt duży poziom testosteronu w organizmie.
ZMA to jeden z najczęściej używanych suplementów na rynku USA, który zwiększa poziom naturalnego testosteronu.

Porcja: 2 kapsułki
Ilość porcji w opakowaniu: 60 porcji
Opakowanie: 120 kapsułek

Składniki aktywne
w 2 kaps.RWS%
Magnez225,00 mg60%
Cynk15,00 mg150%
Wit. B6
5,25 mg375%Opinie o Trec - ZMA Orginal - 120caps.

Write a review

Trec - ZMA Orginal - 120caps.

Trec - ZMA Orginal - 120caps.

ZMA jest naukowo zaprojektowaną, testowaną i potwierdzoną laboratoryjnymi badaniami formułą zawierającą mineralne anaboliki...

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: