Trec - Max Carb - 1000g View larger

Trec - Max Carb - 1000g

5901828349805

New product

Producent: TREC 1000 g (folia) PYSZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY BOGATY W WĘGLOWODANY I SKŁADNIKI MINERALNE! 1. Co to jest Max Carb ?Max Carb jest wysoko-węglowodanowym dodatkiem ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

29,00 zł tax incl.

Trec - Max Carb 1000g

PYSZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY BOGATY W WĘGLOWODANY I SKŁADNIKI MINERALNE!

 

1. Co to jest Max Carb ?

Max Carb jest wysoko-węglowodanowym dodatkiem odżywczym, stanowiącym idealne źródło energii polecanym sportowcom obciążonym dużym wysiłkiem fizycznym: szczególnie w sportach wytrzymałościowych (gry zespołowe, biegi, kolarstwo itp.) oraz w sportach wytrzymałościowo-siłowych oraz siłowych.2. Co zawiera Max Carb ?


W Max Carb zawarta jest specjalna kompozycja węglowodanów prostych (glukozy) oraz złożonych (maltodekstryn) zapewnia ciągłe uzupełnianie energii traconej podczas wysiłku fizycznego i utrzymywanie prawidłowego poziomu glukozy we krwi co opóźnia objawy zmęczenia. Max Carb wzbogacony jest dodatkowo o składniki mineralne (sód, potas, wapń i magnez) regulujące gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu. Minerały te dostarczone podczas wysiłku fizycznego skutecznie uzupełniają tracone z potem elektrolity oraz regulują pracę skurczu mięśni. Zapewniają one również pełne wykorzystanie energii dostarczonej w Max Carb, uczestnicząc w metabolizmie glukozy. Max Carb jest łatwo rozpuszczalnym koncentratem o orzeźwiającym cytrynowym smaku. Skutecznie gasi pragnienie zapobiega odwodnieniu i wyczerpaniu organizmu.

Stosując Max Carb odczuwamy natychmiastowy wzrost siły, energii i wytrzymałości.


SPOSÓB UŻYCIA:


MAXCARB najlepiej spożyć w formie hipertonicznego roztworu. W celu przygotowania takiego napoju należy do jednorazowej porcji preparatu (50 g), która znajdującej się w butelce wlać 330 ml niegazowanej wody (uzupełnić do miejsca wskazanego na etykiecie). Następnie należy kilkukrotnie wstrząsnąć butelką do całkowitego rozpuszczenia się preparatu. Przygotowany w ten sposób napój hipertoniczny stosuje się w okresach odnowy powysiłkowej w celu uzupełnienia rezerw energetycznych organizmu. Jednorazową porcję preparatu (50 g) najlepiej stosować bezpośrednio po treningu, oraz dodatkowo pomiędzy posiłkami w ciągu dnia.


SKŁAD:

Wielkość porcji:1 miarka (25g)
Ilość porcji w opakowaniu: 40
Wielkość opakowania:1000g
Skład w porcji 25g
Wartość energetyczna 96kcal
Białko 0g
Węglowodany 24g
Tłuszcz 0g
Sód 175mg
Wapń 100mg
Potas 50mg
Magnez 37,5mg
Opinie o Trec - Max Carb - 1000g

Write a review

Trec - Max Carb - 1000g

Trec - Max Carb - 1000g

Producent: TREC 1000 g (folia) PYSZNY NAPÓJ ENERGETYCZNY BOGATY W WĘGLOWODANY I SKŁADNIKI MINERALNE! 1. Co to jest Max Carb ?Max Carb jest wysoko-węglowodanowym dodatkiem ...

30 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: