Trec - Dextrose Powder 500g View larger

Trec - Dextrose Powder 500g

TREC00058

5901828340093

New product

Dextroza pełni ważną rolę w procesie regeneracji powysiłkowej organizmu. Będąc najszybciej przyswajalną formą energii, efektywnie odnawia zasoby rezerw energetycznych w mięśniach, zarówno w trakcie intensywnego treningu jak również po ...

More info

More details

szybkie zamówienia: 501782201

Producent: Trec Nutrition
Trec Nutrition

17,50 zł

TREC - Dextrose - 500 g

100% WĘGLOWODANÓW I ENERGII

    • Stanowi cenne źródło natychmiastowej energii
    • Poprawia bilans energetyczny organizmu
    • Zwiększa wytrzymałość treningową
    • Zwiększa stężenie kreatyny we krwi1.Co to jest DEKSTROZA?

DEKSTROZA należy do grup węglowodanów, które obok tłuszczów i białek są najważniejszymi składnikami odżywczymi człowieka. Jest najważniejszym „cukrem prostym” ogólnie zwanym „cukrem gronowym”, a w medycynie „glukozą”. Różne określenia mają jednak na myśli zawsze ten sam molekuł. DEKSTROZA jest cukrem występujący naturalnie np. w słodkich owocach i miodzie. DEKSTROZĘ pozyskuje się także ze skrobi, np. skrobi kukurydzianej, która z pomocą enzymów jest rozbijana na jej pojedyncze elementy.

2 .Dlaczego DEKSTROZA od razu dostarcza energii (energia natychmiastowa)?

Jeśli jemy DEKSTROZĘ, nie potrzebujemy żadnej pracy przemiany materii. DEKSTROZA przenika bezpośrednio do krwi i przez to jest „najszybszym węglowodanem”! Ona jest identyczna jak cukier we krwi i jest transportowana przy pomocy krwi bezpośrednio do wszystkich organów i komórek ciała ludzkiego, także do mózgu.

DEKSTROZA - NAJLEPSZY POMOCNIK KREATYNY

Dekstroza to cukier prosty zwiększający bilans energetyczny organizmu. Wpływa to na zwiększenie zasobów energii organizmu przez co podwyższa się wydolność i wytrzymałość treningowa. Stosowanie dekstrozy powoduje zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego - insuliny, która ułatwia transport kreatyny oraz aminokwasów do komórek mięśniowych. Dodatkowe zażywanie kreatyny z dekstrozą powoduje wzrost stężenia kreatyny we krwi nawet o 50%.

 

Delstroza to węglowodan zwiększający wydzielanie hormonu anabolicznego insuliny, który potęgującego wchłanianie kreatyny oraz aminokwasów.

Jak działa dekstroza ?
Dekstroza jest węglowodanem zwiększającym bilans energetyczny organizmu. Wpływa to na zwiększenie zasobów energii organizmu przez co podwyższa się wydolność i wytrzymałość treningową. Stosowanie dekstrozy powoduje zwiększone wydzielanie hormonu anabolicznego - insuliny, która ułatwia transport kreatyny oraz aminokwasów do komórek mięśniowych. Dodatkowe zażywanie kreatyny z dekstrozą powoduje wzrost stężenia kreatyny we krwi nawet o 50%.


Sposób użycia:
Dekstrozę należy stosować rano po przebudzeniu oraz bezpośrednio po treningu, rozpuszczając ją w szklance wody w ilości 30-40g (2-3 łyżki stołowe).

Chcąc uzyskać lepsze efekty w tworzeniu masy mięśniowej, pożądane jest łączenie dekstrozy z kreatyną, peptydem glutaminy, oraz białkiem serwatkowym.


Opinie o Trec - Dextrose Powder 500g

Write a review

Trec - Dextrose Powder 500g

Trec - Dextrose Powder 500g

Dextroza pełni ważną rolę w procesie regeneracji powysiłkowej organizmu. Będąc najszybciej przyswajalną formą energii, efektywnie odnawia zasoby rezerw energetycznych w mięśniach, zarówno w trakcie intensywnego treningu jak również po ...

29 other products in the same category:

Customers who bought this product also bought: